Programy pro tisk
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Specielní programy pro tvorbu a tisk etiket

AG00484_.GIF (6949 bytes)Pokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnami pro tisk čárových kódů použít následující specielní editory etiket.
Tyto editory Vám umožní jednoduchou přípravu etikety v grafickém editoru, nastavení všech parametrů tiskárny, ovládání více tiskáren, správu tiskových úloh, zavedení proměnných polí do etiket, vstup údajů z databáze, výpočty, tisk etiket s čárovým kódem na standardních tiskárnách atd. 

Odkazy na popis editorů:

PrintLabel  

Cablabel S3

EasyLabel

Codesoft

NiceLabel

BarTender

PrintLabel - logoPrintLabel

Firma VVV System s.r.o. nabízí k dodávaným termotransferovým tiskárnám původní český cenově výhodný program pro editaci a tisk etiket s proměnnými poli na etiketách. Nově doplněn i o programový modul umožňující tisk i z nadřízeného programu pomocí řádkových příkazů. Program PrintLabel je určen pro tisk na termotransferových tiskárnách vybavených ovladačem pro Windows např. tiskárny řady A, Gemini, Apollo a Hermes od  firmy cab. Program je možno použít i pro standardní tiskárny nainstalované ve Windows. Proměnná vstupní data jsou uložena v databázích (tabulky typu Paradox , Dbase, ODBC).

PrintLabel - Prohlížení sestavy před tiskem.

Etikety mohou obsahovat texty, obrázky, grafické prvky a čárové kódy. Umožňuje využít TrueType fonty z Windows na všech podporovaných tiskárnách, čárové kódy běžných formátů ( EAN , UPC , Code39, Code128 , Interleaved 2/5 , Codabar atd.) . Položky je možno rotovat o 90° , 180° , 270°.

 PrintLabel - Editace sestavy

Bližší informace naleznete v Uživatelské příručce programu PrintLabel.

Stáhněte si demonstrační verzi programu PrintLabel.

 

cablabel S3Cablabel S3

Sada univerzálních  programů cablabel S3 od firmy cab pro CabLabel S3 návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách dodávaných firmou cab.

Program je ve volně šiřitelné verzi Lite zdarma dodáván ke všem typům tiskáren firmy cab.

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit v profesionální verzi programu s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. Minimální požadavky na: počítač jsou PC s procesorem 2 GHz a více, 1Gb RAM a více, 500Mb volného místa na disku, OS Windows 32/ 64bit Windows Vista/ 2008/ 7/ 8/ 10/ 11.  Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Popis verzí programu:

Program cablabel S3 Lite je volně šiřitelná základní verze programu omezená pouze na termotransferové tiskárny cab, neumožňuje tisknout na tiskárnách nainstalovaných ve Windows. 
cablabel S3 Lite umožňuje správu všech cab tiskáren, vytváření a tisk jednoduchých etiket.
Lze vkládat pevné datové bloky, čárové kódy, obrázky, čítače a vstupní pole, lze spravovat i základní autonomní provoz tiskárny. Zde je zdarma ke stažení.
Program cablabel S3 Viewer umožní zobrazení náhledů souborů návrhů etiket a obrázků (soubory typu stc, img a svg) ve standardním  programu OS Průzkumník Windows a v souborových dialogových oknech programů řady cablabel S3. Prohlížeč může pomoci např. při schvalovacích procesech a také s požadavky dodavatele.
Zde je zdarma ke stažení.
Program cablabel S3 Demo umožňuje instalaci a testování softwaru cablabel S3 Pro zdarma po dobu maximálně 30 dnů (Omezení oproti verzi cablabel S3 Pro: Není k dispozici Inspektor JScript, není podporován autonomní režim režim tiskáren). Tisk je omezen pouze na testování.
Stáhněte si zdarma cablabel S3 Demo a vyžádejte si zdarma aktivační kód na 30 dnů.
Program cablabel S3 Pro je licencovaná profesionální verze programu umožňující návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách dodávaných firmou cab
cablabel S3 Pro je nejkomplexnější verze softwaru. Je v ní možné vytvářet etikety pro profesionální průmyslový sektor a vyvíjet vlastní řešení tisku etiket, přidávat všechny druhy textů, čárových kódů nebo obrázků, ať už fixních nebo variabilních. Lze také vložit datum a čas, pokročilé čítače a vstupní pole, matematické nebo logické vzorce. Data mohou být napojena na databáze kompatibilní s ODBC/OLEDB. cablabel S3 Pro podporuje i tvorbu etiket vyhovujícím mezinárodním obchodních předpisům, jako je GHS, alergeny atd.
Podporuje i speciální funkce, jako je Database Connector nebo verifikace čárových kódů, lze je začlenit podle požadavků. Díky zabudované podpoře ovladačů pro Windows program  umožňuje i tisk na jakémkoli typu tiskárny.
cablabel S3 Pro lze dodat pro použití na jedné nebo i více pracovních stanic.
Zde je ke stažení.
Program cablabel S3 Print je licencovaná tisková verze programu umožňující pouze hromadný tisk etiket ve výrobě nebo skladu, předem navržených etiket ve verzi programu cablabel S3 Lite nebo cablabel S3 Pro na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách dodávaných firmou cab
Zjednodušené uživatelské rozhraní programu cablabel S3 Print poskytuje pouze funkce nezbytné pro tisk etiket. Etikety vybrané ze seznamu jsou zobrazeny pro vizuální kontrolu. Poté lze zadat variabilní data a množství etiket, které chcete vytisknout. Práce je zjednodušena, zdroje případných chyb jsou eliminovány. Součástí dodávky je i program Print Configurator umožňující předem nastavit předvolby režimů chování hlavního programu. Je možno zvolit režim Standardní - manuální, AutoLabel - dialogový a AutoFile - automatický.
cablabel S3 Print lze dodat pro použití na jedné nebo i více pracovních stanic.
Zde je ke stažení.
 

Stáhněte si zdarma demonstrační verzi programu cablabel S3 Pro (DEMO).

Prohlédněte si stránku Blogu programu cablabel S3 s ukázkami řešení konkrétních úloh v programu.

CabLabel S3 Pro

 

Video s prezentací programu Cablabel S3: 

Instruktážní video s ukázkou vytvoření nové etikety v programu Cablabel S3: 

Instruktážní video s ukázkou propojení databázového souboru Excel v programu Cablabel S3: 

Instruktážní video s ukázkou nastavení interního ovladače tiskárny v programu Cablabel S3: 


Práce s EasyLabelemEasyLabel 7

Univerzální program pro tvorbu a tisk etiket EasyLabel je firmou cab dodáván k tiskárnám řady Squix, A+, A, Apollo, HermesQ, Hermes+, Hermes, Calypso a Gemini. EasyLabel je produktem firmy Tharo Systems, která spolupracuje s firmou cab na výrobě a distribuci tiskáren.
Program má jednoduché a přehledné ovládání. Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Umožňuje tisk na pozadí na několika tiskárnách současně. Na popředí lze pracovat na návrhu etiket, modifikovat tiskovou frontu nebo doplňovat data do databáze. 
Program podporuje tisk jak na standartních tiskárnách (laserové, jehličkové atd.) tak i na specielních termotransferových tiskárnách. Umožňuje využít TrueType fonty z Windows na všech podporovaných tiskárnách. Jsou podporovány i specielní funkce tiskáren řady Squix, A+, A a Apollo využívající paměťových karet. V programu lze vybrat jazyk ve kterém program komunikuje nově včetně češtiny. Standardně je dodáván ve verzi s volbou 14 jazyků pro dialogy včetně češtiny a s anglickou nápovědou. Minimální požadavky jsou: počítač 512Mb RAM a více, 25-50Mb volného místa na disku, OS Windows 32/ 64bit Windows 10 a vyšší. Program je dodáván v několika verzích lišících se v rozsahu podporovaných funkcí včetně síťové verze. Ve verzi Platinum je dodáván včetně komponenty ActiveX umožňující jednoduché začlenění programu i do uživatelských aplikací vyvíjených v libovolném vývojové prostředí podporující technologii ActiveX (např. Visual Basic , C, C++, C#,  Delphi atd.). Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhněte si demonstrační verzi programu EasyLabel.

Prohlédněte si stránku EASYTUTORIALS k programu EasyLabel s video ukázkami řešení konkrétních úloh v programu.

EasyLabel 5 Platinum

CodesoftCodesoft

Sada univerzálních  programů Codesoft pro návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách od firmy Teklynx

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Program Codesoft umožňuje návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách. V plné verzi ENTERPRISE navíc umožňuje detailní sledování práce s programem včetně reportů. A s touto verzí je dodávána i komponenta ActiveX umožňující jednoduché začlenění programu i do uživatelských aplikací vyvíjených v libovolném vývojové prostředí podporující technologii ActiveX (např. Visual Basic , C, C++, Delphi atd.). Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. K dispozici je 25 jazyků včetně češtiny ! Minimální požadavky jsou: počítač 1Gb RAM a více, 500Mb volného místa na disku, OS Windows XP/ 2003/ Vista/ 2008/ 7/ 8/ 10.  Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhněte si demonstrační verzi programů Codesoft.

Codesoft 9 Enterprise

 

Video s prezentací klíčových vlastností programu Codesoft: 

 

NiceLabelNiceLabel

Sada univerzálních  programů NiceLabel pro návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách od firmy EuroPlus

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Program NiceLabel umožňuje návrh a tisk etiket na všech 

NiceLabel

tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách. V plné verzi navíc umožňuje tisk etiket i z mobilních zařízeních vybavených OS Windows CE a jednoduché vytvoření uživatelských tiskových formulářů na míru. Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. K dispozici je 20 jazyků včetně češtiny ! Minimální požadavky jsou: počítač 2Gb RAM a více, 1Gb volného místa na disku, OS Windows 32/ 64bit Windows 2008/ 7/ 8/ 10. Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhnout trial verzi programu NiceLabel zdarma.

 

BarTender

Sada univerzálních  programů BarTender pro návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách od firmy Seagull Scientific

Editor etiket umožňuje jednoduchým způsobem pomocí myši vkládat jednotlivá pole (čárové kódy, texty, obrázky, čáry atd.) do navrhované etikety a nastavit vlastnosti polí. Jednotlivé proměnná pole etiket lze spojit s poli databáze nebo před tiskem ručně zadat. Program BarTender umožňuje návrh a tisk etiket na všech tiskárnách nainstalovaných ve Windows a na termotransferových tiskárnách. V plné verzi navíc umožňuje detailní sledování práce s programem včetně reportů. Můžete si vybrat jazyk ve kterém bude program s Vámi komunikovat. K dispozici je 23 jazyků včetně češtiny ! Minimální požadavky jsou: počítač 1Gb RAM a více, 2Gb volného místa na disku, OS Windows Vista/ 2008/ 7/ 8/ 10.  Specifikace jednotlivých verzí programu. 

Stáhněte si demonstrační verzi programů BarTender.

BarTender 2016

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022