CP1861
Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CP1861
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový ruční průmyslový RFID snímač UHF tagů CipherLab 1861 BlueTooth s aktivačním tlačítkem

Snímač/ Zapisovač CipherLab 1861Bezdrátový ruční snímač UHF RFID tagů pod označením CP1861 od firmy CipherLab umožňuje automatický sběr dat v mnoha komerčních i průmyslových odvětvích. Kryt snímače je vyroben s krytím IP64 zaručujícím spolehlivý provoz snímače Komunikační jednotka CP3610 se standardním USB rozhraním. ve všech provozních podmínkách. 

RFID snímač CP1861 uživatelům umožňuje přečíst a identifikovat více tagů v dosahu antény snímače najednou a tím zkrátit dobu zpracování a také zvýšit efektivitu práce. Zatímco etiketa s čárovým kódem umožňovala jen identifikaci zboží, RFID tag navíc umožňuje i uložení informací o pohybu zboží a další logistické informace.  

Aktivační tlačítko umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání RFID tagů, včetně spolehlivého  zpracování inventarizace majetku. Ideální pro automatické skladové systémy, logistické systémy, aktivní sledování výroby, aktivní řízení podnikových procesů a automatické řízení skladových zásob v maloobchodních řetězcích.

RFID snímač CP1861 umožňuje přenos dat z a do počítače přes rozhraní micro USB nebo obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 20 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Externí nabíječ akumulátorů pro RFID snímač CipherLab 1861 Snímač může být volitelně dodáván i s bezdrátovou Bluetooth komunikační jednotkou CP3610, která umožňuje jednoduché připojení k počítači přes standardní rozhraní USB. 

Všechny základní vlastnosti a funkce pro snímání a zápis moderních RFID tagů jsou snímačem podporovány. RFID snímač je dodáván volitelně s držáky pro uchycení na počítače do ruky řady CPT96XX, CP50 a CP55.

Snímač je v  kompaktním provedení s velmi nízkou spotřebou má velmi snadnou instalaci a velkou životnost. Snímací část snímače splňuje veškeré požadavky kladené na dnešní snímače, ale splňuje i dlouhodobé potřeby. Napájení zajišťuje akumulátor Li-ion, doba provozu snímače cca 10 hodin. Snímač CP1861 umožňuje nastavovat řadu vlastností režimu snímání a parametrů komunikačního rozhraní. 

K snímač CP1861 lze jednoduše nakonfigurovat dle požadavků uživatele z PC, mobilních počítačů do ruky, terminálů pro sběr dat a s použitím knihovny .NET SDK (CE, Mobile) přes 1860 Configurator - konfigurační program k UHF RFID snímači CP1861.

  Snímač CP1861 spojený držákem s počítačem do ruky řady CPT96XX

Video s přehledem význačných vlastností RFID snímače CP-1861:

Význačné vlastnosti:

Dosah bezdrátové komunikace až 20 m (2,4GHz - Blue Tooth třídy 2) ve volném prostoru
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Maximální čtecí vzdálenost až 1m a až 0,5m při zápisu dat do tagu
Snímač je vybaven aktivačním tlačítkem
Volitelně s nastavitelným stojánkem
Nastavitelná zvuková, optická i vibrační signalizace  
Rozhraní USB
Velmi nízká spotřeba energie

Technická specifikace snímače CP1861 


Stažení originálního
informačního letáku
snímače CP1861 ( .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022