CPT-9400
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-9400
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Lehký průmyslový logistický počítač do ruky CPT-9400 pro sběr dat 
s OS Windows CE 5.0 Professional

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

CPT-9400Lehký průmyslový počítač do ruky pod označením CPT-9400 od firmy CipherLab doplňuje řadu průmyslových počítačů do ruky CPT-9500 o menší, lehčí a levnější typ pro náročné aplikace postavené na operačním systému Microsoft Windows CE.

CPT-9400 má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) nebo VGA (480 x 640 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows CE 5.0 Professional. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Intel XScale PXA270, 520 MHz se 128 Mb SDRAM a 128 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD snímač pro 1D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit digitálním fotoaparátem 2Mpx a HF RFID snímačem Počítač v komunikační /nabíjecí jednotce (13,56 MHz). Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Přenosný počítač CPT-9400 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Počítač může také využívat obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do základní jednotky. Se základní jednotkou CP3560 může komunikovat až 7 počítačů současně. 

CPT-9400 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a umožňuje použití karet Mini SD card kompatibilních s PC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Fotografování s počítačemPočítač CPT-9400 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Počítač s pistolovou rukojetíVestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici nebo na pistolové rukojeti. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač CPT-9400 s integrovaným snímačem čárového kódu i HF RFID snímačem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť BlueTooth nebo mobilní síť prostřednictvím mobilního telefonu vybaveného GPRS/ EDGE rozhraním přes BlueTooth připojení počítače.

K počítači CPT-9400 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení eMbedded Visual C++ 4.0, Visual Studio.NET, Visual Studio 2005, Windows CE SDK, Reader Configuration Utility, STREAM Wireless Studio, MIRROR Terminál Emulation, Wavelink, MLC a dále standardně dodávaný program CipherLab Power Suite FORGE Application Generator - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows. Program Generátor uživatelských aplikací umožňuje jednoduše vytvořit většinu uživatelských aplikací pro práci s počítačem. Počítač podporuje i emulaci terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s rozhraním USB client, USB host
Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ  s rozhraním USB client
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
USB Ethernet adapter (10/100Mb/s Ethernet)
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: CipherLab Power Suite FORGE Application Generator - Generátor uživatelských aplikací, emulace terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250, standardní vývojové nástroje pro mobilní zařízení eMbedded Visual C++ 4.0, Visual Studio.NET, Visual Studio 2005, Windows CE SDK, Reader Configuration Utility, STREAM Wireless Studio, MIRROR Terminál Emulation, Wavelink, MLC

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječUSB Ethernet adapterKožené pouzdro pro uchycení terminálu na opasek.Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - Blue Tooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Intel XScale PXA270, 520 MHz
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 1800 mAh umožňuje více než 10 hodin práce s terminálem.
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) / VGA (480 x 640 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu
paměť 128 Mb Flash ROM pro program a 128 Mb SDRAM pro data
zásuvka pro karty Mini SD card

Technická specifikace lehkého průmyslového přenosného počítače CPT-9400


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač CPT-9400 (2 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022