CPT-9500CE
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT9500C
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Průmyslový logistický počítač do ruky CPT-9500 CE pro sběr dat 
s OS Windows CE 5.0 Professional

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

CPT-9500CEPod označením CPT-9500 CE je firmou CipherLab nabízen průmyslový programovatelný přenosný počítač do ruky s operačním systémem Microsoft Windows CE.

CPT-9500 CE má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows CE 5.0 Professional. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Intel XScale PXA270, 520 MHz se 128 Mb SDRAM a 128 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD snímač pro 1D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

Long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s větší hloubkou snímacího pole

Extra long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s extra velkou hloubkou snímacího pole

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Základní jednotka CP3560Počítač je možno volitelně vybavit i HF RFID snímačem (13,56 MHz). Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. 

Přenosný počítač CPT-9500 CE může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Počítač může také využívat obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do základní jednotky. Se základní jednotkou CP3560 může komunikovat až 7 počítačů současně. 

CPT-9500 CE v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a umožňuje použití karet CompactFlash typu 2 nebo SD card kompatibilních s PC. Počítač je použitelný v mnoha uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač s pistolovou rukojetíPočítač CPT-9500 CE je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Komunikační / nabíjecí jednotkaVestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici nebo na pistolové rukojeti. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač CPT-9500 CE s integrovaným snímačem čárového kódu i HF RFID snímačem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť BlueTooth nebo mobilní síť prostřednictvím mobilního telefonu vybaveného GPRS rozhraním přes BlueTooth připojení počítače.

K počítači CPT-9500 CE je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení eMbedded Visual C++ 4.0, eMbedded Visual Tools, Visual Studio.NET, Visual Studio 2005, Windows CE 5.0 SDK a dále standardně dodávaný program Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows. Program Generátor uživatelských aplikací umožňuje jednoduše vytvořit většinu uživatelských aplikací pro práci s počítačem. Počítač podporuje i emulaci terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (USB client, USB host, 10/100Mb/s Ethernet)
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: Generátor uživatelských aplikací, emulace terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250, standardní vývojové nástroje pro mobilní zařízení eMbedded Visual C++ 4.0, eMbedded Visual Tools, Visual Studio.NET, Visual Studio 2005, Windows CE 5.0 SDK

Vícenásobný nabíječ akumulátorůAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječ (napájení 12/ 48 Vss)Kožené pouzdro pro uchycení terminálu na opasek.Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - Blue Tooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Intel XScale PXA270, 520 MHz
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 4000 mAh umožňuje více než 20 hodin práce s terminálem.
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" grafický displej 240 x 320 bodů (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu
paměť 128 Mb Flash ROM pro program a 128 Mb SDRAM pro data
zásuvka pro karty SD card/ CompactFlash typ 2

Technická specifikace průmyslového přenosného počítače CPT-9500 CE


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač CPT-9500 CE (723 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022