Dolphin 7850
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. Dolphin 7850
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický mobilní počítač do ruky Dolphin 7850 s pistolovou rukojetí pro sběr dat s OS Windows Mobile 5.0

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Dolphin 7850 - 24 klávesBezdrátový mobilní průmyslový počítač do ruky pod označením Dolphin 7850 od firmy Honeywell v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows Mobile 5.0 pro velmi náročné průmyslové aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro průmyslové, obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí. Pohodlné snímání čárových kódů s pistovou rukojetí vybavenou tlačítkem pro aktivaci snímače čárového kódu i na velkou vzdálenost.

Dolphin 7850 má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Mobile 5.0. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Intel PXA 270 312 MHz nebo 520 MHz s 64 Mb/ 128 Mb RAM a 64 Mb/ 128 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

2D Imager 5100SR/SF snímač se zeleným LED zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 5.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů

2D Imager 5300SR/SF snímač s laserovým zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 5.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

2D Imager 5300HD snímač s laserovým zaměřovačem  s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 5.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

HP - Standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

LR - Long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s větší hloubkou snímacího pole

ALR - Extra long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s extra velkou hloubkou snímacího pole

Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu zvukovou i optickou signalizaci. 

Počítač je dodáván s klávesnicí ve dvou provedeních: 

24 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

38 kláves - kompletní alfanumerická klávesnice  

Přenosný počítač Dolphin 7850 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi). Počítač komunikuje se Dolphin 7850 - 38 kláves standardním komerčním Access Pointem. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). 

Dolphin 7850 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Komunikační jednotka.Počítač Dolphin 7850 je konstruován pro jednoduché ovládání. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici nebo na pistolové rukojeti. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače. 

Počítač Dolphin 7850 s integrovaným snímačem čárového kódu a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi.

K počítači Dolphin 7850 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Honeywell SDK pro Windows Mobile 5.0 (podpora C/ C++, C# a Visual Basic), Honeywell Powertools a Demos a aplikace třetích stran jako SOTI MobiControl (vzdálená správa počítače), Naurtech CETerm a PowerNet (emulátor standardních znakových terminálů TNVT, 3270, 5250) a ITScriptNet. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním RS232/ USB
Komunikační a nabíjecí kabel RS232/ USB
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Držák pro uchycení počítače v automobilu
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek
Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi) ve volném prostoru
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
Intel PXA 270 312 MHz
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 7.4V umožňuje více než 10 hodin práce s počítačem
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera

Technická specifikace malého přenosného počítače Dolphin 7850


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Dolphin 7850 (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022