Voyager 1200g
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace 1200g
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční laserový snímač čárového kódu s tlačítkem Voyager 1200g

Snímač Voyager 1200gRuční laserový snímač Voyager 1200g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate navazuje na velmi úspěšné řady snímačů MS9520 Voyager / MS9540 VoyagerCG v kategorii jednopaprskových laserových snímačů 1D čárových kódů. Modernizovaná konstrukce populárního snímače přináší ještě lepší výkon snímače, větší hloubku snímacího pole snímače, větší rychlost snímání, větší rozlišení snímače (až 3,5 mil), zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D čárové kódy. Snímač vyniká i při snímání čárových kódů s velkou hustotou díky většímu rozlišení snímače. 

Snímače řady Voyager 1200g mají inovovaný futuristický tvar a zdokonalený snímací systém. Snímač Voyager 1200g je nejmodernějším jednoparskovým ručním snímačem čárového kódu.

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Ukázka použití snímače Voyager 1200g Tlačítko CodeGate spolupracuje s patentovanou automatickou aktivací laseru snímače. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný laserový paprsek umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny.

Snímač Voyager 1200g může být použít jako ruční i jako stacionární. Voyager 1200g automaticky deaktivuje funkci tlačítka CodeGate pokud je snímač umístěn ve stojanu.

Snímač Voyager 1200g má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP42 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 30 pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C.  

Význačné vlastnosti:

Vyšší snímací výkon a zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů
Automatická aktivace laseru s tlačítkem CodeGate
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Lehké průmyslové provedení s krytím IP42 
Režim snímání ruční i z flexibilního stojanu
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Nastavitelný stojan


Technická specifikace snímače Voyager 1200g


Stažení originálního
informačního letáku
snímače Voyager 1200g
(299 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 27 července 2022