Voyager 1250g
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace 1250g
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční laserový snímač čárového kódu s tlačítkem Voyager 1250g

Snímač Voyager 1250gRuční laserový snímač Voyager 1250g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate navazuje na úspěšnou řadu snímačů MS9590 VoyagerGS v kategorii jednopaprskových laserových snímačů 1D čárových kódů. Modernizovaná konstrukce populárního snímače přináší ještě lepší výkon snímače, velkou hloubku snímacího pole snímače až 446 mm, větší rychlost snímání, větší rozlišení snímače (až 4 mil), zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D čárové kódy. Podporuje všechna standardní komunikační rozhraní. Změna typu rozhraní se jednoduše provede pouhou výměnou kabelu za jiný typ, snímač se automaticky nakonfiguruje na odpovídající typ komunikačního rozhraní.  

Snímač Voyager 1250g v nastavitelném stojanuSnímače řady Voyager 1250g mají inovovaný futuristický tvar s rukojetí pro snadné snímání čárových kódů ze zboží umístěného v regálech a zdokonalený snímací systém. 

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Tlačítko CodeGate spolupracuje s patentovanou automatickou aktivací laseru snímače. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný laserový paprsek umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny.

Snímač Voyager 1250g může být použít jako ruční i jako stacionární. Voyager 1250g automaticky deaktivuje funkci tlačítka CodeGate pokud je snímač umístěn ve stojanu.

Snímač Voyager 1250g má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP41 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 30 pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 40° C.  

Význačné vlastnosti:

Velká hloubka snímacího pole až 446 mm pro čárové kódy s šířkou nejužšího elementu kódu 0,33 mm (13mil)
Vyšší snímací výkon a zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů
Automatická aktivace laseru s tlačítkem CodeGate
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Lehké průmyslové provedení s krytím IP41 
Režim snímání ruční i z flexibilního stojanu
Uživatelsky výměnný kabel s automatickou identifikací typu rozhraní
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Nastavitelný stojan


Technická specifikace snímače Voyager 1250g


Stažení originálního
informačního letáku
snímače Voyager 1250g
(283 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 27 července 2022