Xenon 1900
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace 1900
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční LED snímač 1D a 2D čárových kódů Xenon 1900

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

Snímač Xenon 1900Snímač Xenon 1900LED snímač Xenon 1900 od firmy Honeywell vytváří nový standard v oblasti ručních snímačů. Pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů využívá Ohebný stojan pro snímač Xenon 1900 novou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology 6.0. Tato technologie v sobě kombinuje excelentní výsledky Adaptus Imaging Technology 5.5, programu Omniplanar ShwiftDecoder a specielního snímacího senzoru pro snímání obrazu čárového kódu. Tato kombinace technologií snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, větší rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 

Ruční snímač Xenon 1900 má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Snímač Xenon 1900 v pevném stojánkuSnímač je vybaven senzorem identifikujícím přiblížení snímače ke snímanému předmětu, který zajišťuje aktivaci zaměřovacího paprsku, vlastní sejmutí čárového kódu se v ručním režimu aktivuje stiskem aktivačního tlačítka . Pokud je snímač umístěn ve stojanu automaticky přechází do režimu stacionárního snímače - snímání bez použití aktivačního tlačítka.

Snímač Xenon 1900 má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP41 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 50 pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C.  

Snímač je vhodný pro širokou škálu uživatelských aplikací včetně zdravotnických. Pod označením Xenon 1900h je možno dodat i v provedení pro zdravotnická zařízení s krytem odolávajícím pravidelnému desinfikování chemickými látkami.  

Ukázka čištění snímače Xenon 1900h v provedení pro zdravotnická zařízení

Význačné vlastnosti:

Specielní snímací senzor optimalizovaný pro snímání čárového kódu
Snímač je dodáván ve třech různých provedeních se zaostřením snímače čárového kódu pro jednotlivé hustoty čárových kódů
Snímání jedno i dvojrozměrných čárových kódů 
Vícesměrné snímání čárových kódů bez nutnosti natočit čárový kód do požadované polohy.
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Volitelný kryt pro zdravotní účely odolávající opakovanému působení desinfekčních chemikálií
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Program pro zpracování obrázků sejmutých snímačem
Podporuje nahrání uživatelských aplikací pro zpracování obrazu nebo nasnímaných dat do snímače vytvořených v systému TotalFreedom 2.0
Podpora vzdálené centrální správy IT administrátorem prostřednictvím sítě z jednoho místa systémem MasterMind

 Technická specifikace snímače Xenon 1900


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady Xenon 1900
 (273 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022