HoloTrak
Úvod Nahoru 

 


Specifikce HoloTrak
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Holografické laserové snímače čárového kódu s velmi vysokou hloubkou snímacího pole řady HoloTrak

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

IS8500 Holografické snímače firmy Metrologic se skládají z následujících základních komponent rozmístěných okolo holografického disku: VLD laser, výstupní zrcadlo, přijímací zrcadlo, fotodioda se signál procesorem a dekodér. Snímače IS8500 mají tento snímací systém zabudován pětkrát a každý snímací systém snímače má svůj nezávislý snímací vzorek 16 snímacích čar. To umožňuje snímači IS8500 snímat čárové kódy pomocí 80 snímacích čar. Ve vícesměrném snímacím poli snímačů IS8500 jsou snímací čáry rozmístěny ve všech úhlech po 18-ti stupních což umožňuje rychlé a velmi spolehlivé bezproblémové snímání i poškozených čárových kódů.

Snímače IS8400 mají snímací systém zabudován třikrát což umožňuje využívat ke snímání 48 snímacích čar. Ve vícesměrném snímacím poli snímačů IS8400 jsou snímací čáry rozmístěny ve všech úhlech po 30-ti stupních.

Klíčový prvek snímačů řady HoloTrak IS8400/ IS8500 je holografický disk (holodisk). Holodisk je složen ze 14 až 20 zrcadlových plošek podle provedení snímače. Každá ze zrcadlových plošek má tři funkce: 1) zaostření paprsku, 2) nasměrování paprsku na čárový kód, 3) příjem odraženého paprsku od čárového kódu. Každá zrcadlová ploška má odlišnou ohniskovou vzdálenost. Rovina zaostření laserových paprsků snímačů řady HoloTrak IS8400/ IS8500 se periodicky mění od 0,7m (28") do 2m (80") od čela snímače.

Přijímací oblast zrcadlové plošky je uzpůsobena pro nasměrování paprsku od právě zaostřené roviny s čárovým kódem tak aby dopadl na snímací fotodiodu. Signál procesor se aktivuje při požadované úrovni signálu z fotodiody. Tato vlastnost zajistí velmi přesnou reprodukci obrazu čárového kódu pro analogově digitální převodník snímače.

Hlavní optické vlastnosti snímače jsou zde soustředěny do holodisku na rozdíl od standartních konstrukcí snímačů kde jsou soustředěny v laseru snímače. Holodisky firma Metrologic vyrábí na vlastním automatu zajišťujícím potřebnou kvalitu. Výroba holodisků je podobná postupům při fotografickém tisku, ale za použití paprsku laseru. Holodisky jsou zabudovány mezi dvě ochranná kruhová skla. Holodisky od firmy Metrologic mají prokázanou životnost delší než 10 let.

Snímací funkce se mění pro různé úhly ve snímacím poli ve tvaru hranolu v závislosti na okamžité výstupní rychlosti paprsku z holodisku. Snímače IS8400/ IS8500 z důvodu lepšího využití svých prostředků mají snímací pole ve tvaru hranolu na rozdíl od standartních snímačů využívajících kuželového snímacího pole. Snímače IS8400/ IS8500 tedy neztrácí čas při prohledávání okrajových zón kuželového snímacího pole. Současně je kontrolováno aby snímací paprsek neopouštěl definované snímací pole ve tvaru hranolu.

Pro specielní aplikace kde je potřeba kontrolovat průchod předmětů okolo snímačů lze použít kontrolní zařízení MX001. Kontrolní zařízení MX001 má dva vstupy oddělené optoizolátory a jeden síťový TRIAC výstup 10 A.

Vlastnosti

Výhody

Hloubka snímacího pole větší jak 100cm (40") Flexibilní pro mnoho aplikací
Velmi agresivní snímání bez nutnosti zásahu lidské ruky Spolehlivě nahradí ruční jednopaprskové snímače za přijatelnou cenu.
75 (IS8300) nebo 48 (IS8400) nebo 80 (IS8500) snímacích čar Agresivní snímání čárových kódů
Šířka snímacího pole 65cm (26") Maximální snímací výkon pro vysoké i nízké obaly
Kompaktní provedení a nízká hmotnost Hmotnost méně než 11kg (25lbs).
Jednoduché nastavení Jednoduchá instalace
Velká spolehlivost Holodisk je jediný pohybující se díl s vysokou životností

Technická specifikace snímačů řady HoloTrack


Stažení originálního
informačního letáku
snímače IS8300
(552 KB.pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
snímače IS8400
(451 KB.pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
snímače IS8500
(709 KB.pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022