Flic
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Flic

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční laserové snímače čárového kódu s tlačítkem řady Flic

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

Snímač řady Flic od firmy Microvision je jednopaprskový laserový ruční snímač čárového kódu za velmi příznivou cenu. Vybavený aktivačním tlačítkem. Tlačítko umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku. 

Snímač Flic má obdobné vlastnosti jako dražší laserové snímače, je v přenosném provedení s minimální spotřebou. Snímač může pracovat v několika režimech. V základním režimu okamžitě přenáší nasnímaná data do připojeného počítače. Nebo v přenosném režimu může nasnímaná data ukládat do své paměti (až 500 čárových kódů). Nasnímaná data mohou být následně vytažena do počítače.   

Snímač Flic využívá moderní technologii snímání čárových kódů, Flic má větší hloubku i šířku snímacího pole než klasický CCD snímač. Šířka snímacího paprsku se zvětšuje se vzdáleností od snímaného čárového kódu. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný laserový paprsek (cca 650 nm) umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny. 

Ke snímači Flic je nabízeno bohaté příslušenství včetně specielních kabelů pro připojení k přenosným počítačům typu PDA, PPC, Palm.

Význačné vlastnosti:

Automatická aktivace laseru s tlačítkem
Podpora standardních rozhraní včetně USB i nestandardních rozhraní přenosných počítačů typu PPC, Palm.
Uživatelsky výměnný kabel
Napájení 3 ks alkalické baterie typu AAA (více než 100000 sejmutí souvisle nebo více něž 24000 sejmutí během 12-ti měsíců při cca 100 sejmutích za den)
Kapacita paměti 500 kódů typu UPC-A


Technická specifikace snímačů řady Flic


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady Flic (382 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022