Specielní etikety
Úvod Nahoru 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Specielní etikety pro průmyslové aplikace

Typ Použití Vlastnosti

PlastoCode

Doprava,
Sklady,
Potravinářský průmysl
Etikety pro náročné podmínky kde standartní povrchová úprava laminátovou fólií nevyhovuje. Etiketa je chráněna dvousložkovou pryskyřicí tloušťky 2 mm, která je nárazuvzdorná a odolná proti poškrábání.

Odolává teplotám 80°C až 120°C. Odolné proti kyselinám a alkalických roztokům v slabých koncentracích. Bez problémů odolává pracím prostředkům, olejům a tukům. Odolné i silnému UV záření - nežloutne.

KegCode

Pivovarnictví,
Výroba nápojů,
Identifikace kovových předmětů v mokrém prostředí
V pivovarnictví se používá k identifikaci sudů (Keg). Pouze sudy označené čárovým kódem se dají statisticky podchytit a ekonomicky zpracovat.

Tepelně stálé od -30°C až do +180°C. UV odolné. Stálé ve vodě a v louhu (1,5%).

ContainerCode

Označování přepravek v potravinářském průmyslu, farmacii, skladech, průmyslu atd. K identifikaci transportních přepravek z polypropylenu, případně nízkotlakého polyethylenu.

Odolné běžným čistícím prostředkům UV odolné. Vhodné pro čištění vodou a párou. Vysoká přilnavost na nízkoenergetické umělé hmoty. Odolné proti alkalickým a kyselým roztokům. Krátkodobě odolává teplotám až 150°C.

SafetyCode

Inventární štítky,
Servisní štítky,
Nezaměnitelné označení
Má-li etiketa plnit funkci nezaměnitelné identifikace dílu, součástky atd., nesmí být bez porušení odstranitelná. Zaručujeme Vám absolutní spolehlivost.

Při odborném nalepení na nemastný a suchý povrch označovaného předmětu nelze etiketu bez poškození odstranit. Materiál se roztrhá na malé kousky. Etikety nemohou být odlepeny a umístěny na jiné místo.

FotoCode

Označování miniaturních předmětů a součástek Fotografická technologie má nejlepší předpoklady pro výrobu etiket s vysokou a velmi vysokou hustotou čárového kódu. Čáry tloušťky 0,1 mm jsou vyrobeny s nejvyšší přesností při zachování maximálního kontrastu a zaručují100% čitelnost čárového kódu.

Tepelně stálé do 120°C. V provedení vrstvený karton až 180°C. Odolné proti otěru. Oleje a tuky nesnižují čitelnost. Nevhodné pro styk s kyselinami a alkalickými roztoky. Nevhodné pro vlhké prostředí.

TermoCode

Označování Tištěných spojů,
Přístrojů pracujících trvale ve vysokých teplotách,
Sterilní
Označování desky tištěných spojů. Etikety snáší i přímý styk s kapalným letovacím cínem při použití správného typu kalafuny. Etikety do všech odvětví průmyslu s vysokou teplotou okolního prostředí do 300°C k automatické identifikaci.

Snese trvalé tepelné zatížení 250°C, přechodně až 300°C (do 5 minut).Tisk odolává 10 minut namáčení ve fluorovaném uhlovodíku (např. Frigenu, Freonu). Při pokojové teplotě je kód otěruvzdorný a nesmazatelný. Etikety jsou bílé a nemění barvu.

OrgaCode

Označení kazet pro automatické regály,
Označení pořadačů a registratur
Čárový kód je z hlediska pořizovacích nákladů nejvhodnější k označování velkého množství nosičů informací a umožňuje jejich automatickou identifikaci a vyhledávání.

MulticolorCode

Barevné označení kazet v automatických regálech,
Označení pořadačů a registrů
Při zpracování velkého množství nosičů informací jsou samotná čísla nedostačujícím prostředkem k jejich uspořádání. Teprve skupinové přiřazení barev zjednodušuje orientaci a v uspořádání regálů a umožňuje rychlý přehled. Záměna barev na každé pozici se stoupající číselnou řadou umožňuje velký počet možností v uspořádání.
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022