CP1560
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CP1560
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční bezdrátový CCD snímač čárového kódu s tlačítkem CipherLab 1560 BlueTooth

Snímač CipherLab 1560 BlueToothSnímač CipherLab 1560 BlueTooth v nabíjecím stojánku/ základní jednotceInovovaný bezdrátový CCD snímač čárového kódu CP1560 od firmy CipherLab, používá bezdrátovou technologii Bluetooth. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Pracovní zóna je v okruhu do 90 m od základní jednotky. Snímač je vybaven akumulátorem typu Li-ion, který umožňuje na jedno nabití až 24 hodin provozu snímače. Základní jednotka je v provedení stojanu se zabudovaným nabíječem akumulátoru snímače. Při ztrátě spojení se základní jednotkou může snímač uchovat v paměti až 256 sejmutých čárových kódů EAN13 v základním režimu nebo až 32000 sejmutých čárových kódů v dávkovém režimu.

CP1560 je cenově dostupný, komfortní a umožňuje snadno realizovat bezdrátové snímání čárových kódů. Aktivační tlačítko umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Snímání velkých nebo těžkých předmětů může být provedeno rychle a jednoduše. CP1560 umožňuje snímání těžkých předmětů bez nutnosti zbytečného přemisťování. Snímač CipherLab 1560H v provedení pro zdravotnická zařízení se zvýšenou antibaktriální ochranou od firmy Microban. Určeno pro supermarkety, hypermarkety, velkoobchody, maloobchody a pro lehká skladiště a výrobu. 

Všechny možnosti a funkce potřebné pro pokročilé snímání čárových kódů jsou ve snímači CP1560 implementovány. Externí nabíječ akumulátorů pro snímač CipherLab 1560 BlueTooth Kompaktní provedení, extrémně nízká spotřeba energie a velmi dobré provozní parametry řadí snímač CP1560 na čelní místo mezi obdobnými typy bezdrátových snímačů od jiných výrobců. Snímač splňuje nejen všechny současné požadavky, ale bude vyhovovat nejvyšším požadavkům ještě po velmi dlouhou dobu. Nejdůležitější vlastnosti a funkce jsou uvedeny v následujícím seznamu.

Snímač je vhodný pro širokou škálu uživatelských aplikací včetně zdravotnických. Pod označením CP1560H je možno dodat i v provedení pro zdravotnická zařízení s krytem odolávajícím pravidelnému desinfikování lihem a se zvýšenou antibakteriální ochranou od firmy Microban.

Video s praktickou ukázkou použití snímače CP1560H v provedení pro zdravotnictví:

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth (snímač může být připojen např. k PDA počítači přes standardní rozhraní BlueTooth)
Doba provozu až 24 hodin na jedno nabití baterie Li-ion 800 mAh
Nabíječ ve stojánku umožňuje nabíjení akumulátoru ve snímači
Hloubka snímacího pole 5 až 350 mm pro čárové kódy s hustotou 13 mil
Extrémně nízká spotřeba energie
Nastavitelná hlasitost a tón zvukové signalizace
Dvoubarevná optická signalizace
Nabíjecí stojan se zabudovanou základní jednotkou
Pracovní zóna v okruhu do 90 m od základní jednotky
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Nastavení snímače pomocí nastavovacího manuálu s čárovými kódy nebo pomocí nastavovacího programu
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem dle požadavků uživatele
Snímá všechny standardní typy čárových kódů včetně nejnovějšího GS1 DataBar
 

 Technická specifikace bezdrátového CCD snímače CP1560


Stažení originálního
informačního letáku
snímače CP1560 ( .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022