Xenon 1902 Color
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. 1902 Color
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční bezdrátový LED snímač 1D a 2D čárových kódů Xenon 1902 Color

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

Snímač Xenon 1902 Color v komunikační a nabíjecí jednotceSnímač Xenon 1902 ColorSnímač Xenon 1902 ColorBezdrátový LED snímač Xenon 1902 Color od firmy Honeywell vytváří nový standard v oblasti ručních snímačů a doplňuje vlastnosti snímače Xenon 1900 Color o volnost pohybu s bezdrátovou technologií Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů využívá novou vícesměrnou barevnou technologií sejmutí a zpracování barevného obrazu  ColorFusion čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology 6.0. Barevná snímací technologie umožňuje snímání i barevných čárových kódů, které nešlo černobílou technologií snímat např. červený čárový kód na bílém pozadí. Dále umožňuje pořizovat barevné fotografie bez nutnosti použít další oddělený barevný fotoaparát. Tato kombinace technologií snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, větší rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 

Ruční bezdrátový snímač Xenon 1902 Color má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Snímač Xenon 1902 Color v komunikační a nabíjecí jednotceSnímač je vybaven senzorem identifikujícím přiblížení snímače ke snímanému předmětu, který zajišťuje aktivaci zaměřovacího paprsku, vlastní sejmutí čárového kódu se v ručním režimu aktivuje stiskem aktivačního tlačítka . Pokud je snímač umístěn ve stojanu automaticky přechází do režimu stacionárního snímače - snímání bez použití aktivačního tlačítka.

Bezdrátový snímač Xenon 1902 Color má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP41 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 50 pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C.  

Bezdrátový snímač Xenon 1902 Color je napájen z vyměnitelného akumulátoru Li-ion. Akumulátor při plném nabití umožňuje až 14 hodin provozu snímače nebo až 50000 sejmutí čárového kódu. Akumulátory se nabíjejí ve snímači umístěném v komunikační a nabíjecí jednotce nebo v externím vícenásobném nabíječi akumulátorů.

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth (snímač může být přímo připojen i např. k PC nebo PDA počítači přes standardní rozhraní BlueTooth)
Bluetooth komunikační jednotka umožňuje připojení až 7 bezdrátových snímačů  
Specielní barevný snímací senzor optimalizovaný pro snímání čárového kódu
Snímač je dodáván ve třech různých provedeních se zaostřením snímače čárového kódu pro jednotlivé hustoty čárových kódů
Snímání jedno i dvojrozměrných čárových kódů 
Vícesměrné snímání čárových kódů bez nutnosti natočit čárový kód do požadované polohy.
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Vyměnitelný akumulátor Li-ion (umožňuje až 14hodin provozu nebo až 50000 sejmutí čárového kódu)
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Program pro zpracování barevných obrázků sejmutých snímačem
Podporuje nahrání uživatelských aplikací pro zpracování obrazu nebo nasnímaných dat do snímače vytvořených v systému TotalFreedom 2.0
Podpora vzdálené centrální správy IT administrátorem prostřednictvím sítě z jednoho místa systémem MasterMind

 Technická specifikace snímače Xenon 1902 Color


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady Xenon 1902 Color
 (273 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 18 dubna 2024