MS1690
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS1690
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční LED snímač 1D a 2D čárových kódů MS1690 Focus

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

MS1690 FocusLED snímač MS1690 Fokus od firmy Honeywell jejíž součástí se stala původní firma Metrologic doplňuje řadu ručních laserových snímačů o schopnost snímat všechny standardní jedno i dvourozměrné čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem.

Ruční snímač MS1690 Focus má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D (RSS, PDF417, microPDF, MaxiCode, Data Matrix, QR Code, UCC, EAN Composite, PostalCodes, Aztec) bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu Focus využívá velkou rozlišovací schopnost CMOS senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Firma Metrologic se několik let zabývala vývojem snímačů na bázi smímače obrazu. Výsledkem je průmyslová výroba a upevnění pozice firmy v oblasti průmyslových obrazových snímacích systémů, které jsou používány v spedičních a distribučních centrech a na poštách. Získané zkušenosti, technologie a zdatnost firmy v oblasti optiky umožnily vyvinout ruční snímač MS1690 Focus. Ruční snímač má řadu nových rysů, zvyšuje produktivitu práce, má jednoduché použití moderní design.

Vývoj snímače MS1690 Focus si kladl za cíl vytvořit nové standardy a předběhnout konkurenci za předpokladu, že uživatel získá snímač s jedinečnými vlastnostmi, zkracující dobu snímání a snímač dozná technický pokrok splňující potřeby dnešního trhu. Díky tomu má dnes snímač MS1690 Focus hloubku snímacího pole v rozsahu 0 mm - 229 mm (0" - 9") pro čárový kód s šířkou nejužšího elementu kódu 0,33 mm (13mil). Snímač je vybaven IR senzorem identifikujícím přiblížení snímače ke snímanému předmětu, který zajišťuje aktivaci zaměřovacího paprsku, vlastní sejmutí čárového kódu se v ručním režimu aktivuje stiskem tlačítka CodeGate. Pokud je snímač umístěn ve stojanu automaticky přechází do režimu stacionárního snímače - snímání bez použití aktivačního tlačítka.

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Tlačítko CodeGate spolupracuje s automatickou aktivací zaměřovacího paprsku. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný zaměřovacího paprsek umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny. 

Význačné vlastnosti:

Snímání jedno i dvojrozměrných čárových kódů 
Automatická aktivace zaměřovacího paprsku s tlačítkem
Sejmutí na první záblesk LED blesku - zvýšení rychlosti snímání.
Vícesměrné snímání čárových kódů bez nutnosti natočit čárový kód do požadované polohy.
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Lze sejmout až 7 různých čárových kódů na jeden stisk tlačítka, data jsou předána v požadovaném pořadí na výstup 
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Umožněn upgrade biosu snímače v paměti FlashROM pomocí programové utility Meteor
Nastavení snímače pomocí program MetroSet nebo pomocí nastavovacího manuálu MetroSelect
Kompatibilní s ActiveX ovladačem MetrOPOS

 Technická specifikace snímače MS1690 Focus


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady MS1690
Focus (310 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022