MS2122
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS2122
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Pultové dvousystémové vícesměrné laserové snímače čárového kódu řady MS2122 StratosE

Pouze pro informaci, nevyrábí se !!!MS2122 StratosE

Snímače řady MS2122 StratosE od firmy Honeywell jejíž součástí se stala původní firma Metrologic mají prostorově nejúspornější provedení pro snímání čárových kódů v pokladních systémech POS v omezeném prostoru menších obchodních domů, supermarketů a v malých obchodech. 

Snímače jsou určeny pro velmi rychlé snímání čárových kódů s maximální dobou provozuschopnosti a s vekou návratností vložených investic. StratosE má dvě optické jednotky snímající čárové kódy ze šesti stran (360°), má výšku nad pultem 178 mm (7"), výšku pod pultem 100 mm (4") a hloubku 399 mm (15.7"). Rozměry snímače umožňují snadnou montáž na většinu pokladních míst pro stojící obsluhu i pro sedící obsluhu. 

Snímače řady MS2122 StratosE navíc nabízí snímací vzorek o 66 laserových paprscích při snímacím výkonu 6000 sejmutí za sekundu. Dekodér snímače využívající program StratosSPHERE poskytuje vysoký výkon při vyhodnocování snímaných čárových kódů bez nutnosti natáčet čárové kódy do požadované polohy. Systém StratosSYNC koordinuje vyhodnocení dat z vertikální a horizontální optické jednotky, tak aby byl maximálně zkrácen čas nutný ke spolehlivému čtení čárových kódů ze zboží.

Snímače řady MS2122 StratosE jsou navrženy tak aby snižovaly náklady na údržbu. Mají zabudovaný diagnostický indikátor StratosSCOPE signalizující obsluze případné chybové stavy snímače. 

Každý snímač řady MS2122 StratosE je vybaven deaktivační anténou zabezpečovacího systému zboží Checkpoint EAS (Electronic Article Surveillance). Deaktivátor zabezpečovacího systému EAS zajišťuje spolehlivou deaktivaci zabezpečeného zboží i při sejmutí čárového kódu na první průchod. Spojením operace snímání čárového kódu a deaktivace se zjednodušuje práce operátora a urychluje obsluha zákazníků. 

Dále je se snímačem dodáván nácvikový program pro zácvik operátorů StratosSCHOOL pro zvýšení produktivity práce operátorů se snímačem. StratosE je také vybaven portem RS232 pro připojení přídavného externího ručního snímače čárových kódů. 

Snímač MS2122 StratosE má dva zcela nezávislé optické snímací systémy což téměř vylučuje  možnost úplného selhání snímače. V případě poruchy jedné z optických snímacích jednotek je možná jednoduchá výměna optického modulu Stratos SWAP během několika minut.  

Význačné vlastnosti:

Plně automatické snímání čárových kódů ze šesti stran, 360° s minimální potřebou natáčení snímaných předmětů
Bezproblémové čtení i poškozených čárových kódů 
Standardně montovaná deaktivační anténa zabezpečovacího systému EAS. 
Sériový port RS232 pro přídavné zařízení
Podpora standardních rozhraní včetně USB.
Diagnostický indikátor signalizující obsluze chybové stavy snímače
Jednoduché nastavení snímače pomocí programu MetroSet nebo pomocí nastavovacího manuálu MetroSelect
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem pomocí programu Bits 'n Pieces
Umožněn upgrade biosu snímače v paměti FlashROM pomocí programové utility Meteor
Kompatibilní s ActiveX ovladačem typu OPOS a JPOS


Technická specifikace snímače MS2122 StratosE


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady MS2122
StratosE (802 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022