MS2320
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS2320
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Pultové dvousystémové vícesměrné laserové snímače čárového kódu řady MS2320 StratosH

Pouze pro informaci, nevyrábí se !!!

MS2320 StratosHSnímače řady MS2320 StratosH od firmy Honeywell jejíž součástí se stala původní firma Metrologic jsou určeny pro snímání čárových kódů ze zboží v pokladních systémech POS velkých obchodních domů, supermarketů a ve velkých obchodech. 

Snímače řady MS2320 StratosH se dodávají ve třech základních provedeních: MS2320 (plná hloubka snímače s váhou), MS2321 (plná hloubka snímače bez váhy), MS2322 (úsporná hloubka snímače bez váhy).

Snímače jsou určeny pro velmi rychlé snímání čárových kódů s maximální dobou provozuschopnosti a s vekou návratností vložených investic. StratosH má dvě optické jednotky snímající čárové kódy ze šesti stran (360°), má výšku nad pultem 178 mm (7"), výšku pod pultem 100 mm (4") a hloubku 508 mm / 420 mm (20" / 16.5"). Rozměry snímače umožňují snadnou montáž na většinu pokladních míst pro stojící obsluhu i pro sedící obsluhu. 

MS2322 StratosH - úsporná hloubka snímače bez váhySnímače řady MS2320 StratosH navíc nabízí snímací vzorek o 66 laserových paprscích při snímacím výkonu 6000 sejmutí za sekundu. Dekodér snímače  využívající program StratosSPHERE poskytuje vysoký výkon při vyhodnocování snímaných čárových kódů bez nutnosti natáčet čárové kódy do požadované polohy. Systém StratosSYNC koordinuje vyhodnocení dat z vertikální a horizontální optické jednotky, tak aby byl maximálně zkrácen čas nutný ke spolehlivému čtení čárových kódů ze zboží.

Každý snímač řady MS2320 StratosH je vybaven deaktivační anténou zabezpečovacího systému zboží Checkpoint EAS (Electronic Article Surveillance). Deaktivátor zabezpečovacího systému EAS zajišťuje spolehlivou deaktivaci zabezpečeného zboží i při sejmutí čárového kódu na první průchod. Spojením operace snímání čárového kódu a deaktivace se zjednodušuje práce operátora a urychluje obsluha zákazníků. 

Dále je se snímačem dodáván nácvikový program pro zácvik operátorů StratosSCHOOL pro zvýšení produktivity práce operátorů se snímačem. StratosH je také vybaven portem RS232 pro připojení přídavného externího ručního snímače čárových kódů. 

Snímač MS2320 StratosH má dva zcela nezávislé optické snímací systémy což téměř vylučuje  možnost úplného selhání snímače. V případě poruchy jedné z optických snímacích jednotek je možná jednoduchá výměna optického modulu Stratos SWAP během několika minut.  

Význačné vlastnosti:

Plně automatické snímání čárových kódů ze šesti stran, 360° s minimální potřebou natáčení snímaných předmětů
Bezproblémové čtení i poškozených čárových kódů 
Standardně montovaná deaktivační anténa zabezpečovacího systému EAS. 
Sériový port RS232 pro přídavné zařízení
Podpora standardních rozhraní včetně USB.
Volitelně může být vybaven váhou
Jednoduché nastavení snímače pomocí programu MetroSet nebo pomocí nastavovacího manuálu MetroSelect
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem pomocí programu Bits 'n Pieces
Umožněn upgrade biosu snímače v paměti FlashROM pomocí programové utility Meteor
Kompatibilní s ActiveX ovladačem typu OPOS a JPOS

 Technická specifikace snímače MS2320 StratosH


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady MS2320
StratosH (802 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 18 dubna 2024