MS9530
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS9530
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční bezdrátový laserový snímač čárového kódu MS9530 VoyagerRF

MS9530 VoyagerRFPouze pro informaci nevyrábí se !!!

Snímač MS9530 VoyagerRF od firmy Metrologic je bezdrátová verze laserového jednopaprskového ručního snímače řady MS9500. Doplňuje vlastnosti snímače řady MS9500 o volnost pohybu s bezdrátovou technologií. I tento člen řady MS9500 Voyager má  futuristický tvar a zdokonalený snímací systém s vysokým snímacím výkonem. VoyagerRF je schopen pracovat v okruhu 20-30m od základní jednotky. Snímač MS9530 je ideální náhradou bezdrátového ručního snímače MS6130

Snímač MS9530 VoyagerRF je vybaven oddělitelným akumulátorovým modulem. Snímač nepotřebuje nabíjecí stojan. Doba nabíjení akumulátového modulu je cca 110 minut. Na jedno nabití vydrží snímač až 30000 sejmutí a odeslání dat z čárových kódů do připojeného počítače nebo pokladny. Pokud nesnímáte čárové kódy snímač automaticky přejde do úsporného pohotovostního režimu. Po stisku tlačítka CodeGate přejde snímač z úsporného režimu do normálního provozního režimu.

Se snímačem VoyagerRF se dodává veškeré potřebné příslušenství včetně základní jednotky. Základní jednotka je kabelem připojena k počítači nebo pokladně přes volitelné komunikační rozhraní (klávesový emulátor, RS232, OCIA, Lite Pen a emulátor terminálu). S jednou základní jednotkou může současně pracovat až 5 snímačů MS9530 VoyagerRF. Pokud není spojení při přenosu dat mezi snímačem a základní jednotkou po dobu několika sekund, snímač rozsvítí zelenou diodu LED a vyšle zvukový signál upozorňující na chybu komunikace mezi snímačem a základní jednotkou. Po stisku tlačítka CodeGate proběhne znovu pokus o nové navázání spojení a přenesení nasnímaných dat.

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Tlačítko CodeGate spolupracuje s patentovanou automatickou aktivací laseru snímače. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný laserový paprsek (650 nm) umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny. 

Snímání velkých nebo těžkých předmětů může být provedeno rychle a jednoduše. VoyagerRF umožňuje snímání těžkých předmětů bez nutnosti zbytečného přemisťování. Určeno pro supermarkety, hypermarkety, velkoobchody, maloobchody a pro lehká skladiště a výrobu. 

 

Význačné vlastnosti:

Obousměrná bezdrátová komunikace 
Automatická aktivace laseru s tlačítkem
až 30000 sejmutí na jedno nabití
Nastavitelná hlasitost a tón zvukové signalizace
Pracovní zóna v okruhu do 30 m od základní jednotky (ve volném prostoru)
Umožněn upgrade biosu snímače v paměti FlashROM pomocí programové utility Meteor
Nastavení snímače pomocí program MetroSet nebo pomocí nastavovacího manuálu MetroSelect
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem pomocí programu Bits 'n Pieces
Volitelný mód aktivace laseru krátký rozsah a dlouhý rozsah
Kompatibilní s ActiveX ovladačem MetrOPOS

 Technická specifikace snímače MS9530 VoyagerRF


Stažení originálního
informačního letáku
snímače MS9530
VoyagerRF (176 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022