Terminál ScanPal
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

ScanBuddy™ - Přenosný terminál pro sběr dat ScanPal® s ručním laserovým snímačem MS951

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

Pod názvem ScanBuddy™ je firmou Metrologic dodáván v jednom balení laserový ruční snímač čárového kódu MS951 a přenosný terminál pro sběr dat ScanPal®. Komplet snímače a terminálu je nabízen za velmi nízkou cenu. Terminál ScanPal stačí jednoduše propojit s ručním snímačem MS951 a můžete začít provádět inventuru. Když je inventura nasnímaná stačí jednoduše zapojit ScanPal k rozhraní RS-232 na osobním počítači a vytáhnout nasnímaná data z terminálu do osobního počítače. Jak jednoduché !

Terminál ScanPal je vybaven alfanumerickou klávesnicí pro alternativní ruční zadávání dat a 15-ti znakovým LCD displejem pro kontrolu dat a zobrazení názvu právě zadávané položky. ScanPal nabízí volitelně čtyři předdefinované názvy zadávaných položek: "ITEM" (položka), "QUANTITY" (množství), "DESCRIPTION" (označení), a "PRICE" (cena) pro snadné rozlišení zadávaných položek.

Terminál ScanPal do své paměti o rozsahu 32 Kb pojme cca 4 000 položek označených čárovým kódem UPC-A. Čtyři tužkové AA alkalické baterie dovolují sejmout přibližně 32 000 položek bez výměny baterií. Pokud delší dobu nejsou snímána data terminál ScanPal automaticky přechází do pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie.

Souprava ScanBuddy obsahuje veškeré prostředky pro sběr dat. Snímač MS951 je vybaven kabely a napájením pro užití i s osobním počítačem nebo jiným hostitelským zařízením.

Poznámka: K terminálu ScanPal® lze také připojit snímače IS4320 ScanKey™ nebo IS4220 ScanGlove®.  

Souprava zahrnuje následující položky:

Nastavitelný stojan 6” (15 cm) pro MS951
Napájecí zdroj 5Vss
Komunikační program pro terminál ScanPal na disketě 3.5”
Komunikační kabely pro připojení snímače MS951 a hostitelského zařízení
Návod ke snímači MS951
Návod k terminálu SCANPAL

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 20 října 2017