HoloTunnel
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Plně automatizovaný identifikační systém pro balení a manipulaci se zásilkami

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

HoloTunnel™ je v současné době nejrozsáhlejší identifikační systém firmy Metrologic pro snímání v dopravním tunelu, který snímá libovolně umístěné čárové kódy z obalu i při rychlém pohybu. Snímá z hora, z boku, ze předu, ze zadu a ze spodu. Ano je to pravda, HoloTunnel čte i ze spodu !

V dopravě jsou nyní řešitelné plně automatizované  linky pro balení a manipulaci se zásilkami (bez dotyku lidské ruky) Systém snímání čárových kódu ze šesti stran je rozhodující protože obdobný tunel snímající z pěti stran vyžaduje ruční zásahy aby byla zaručena správná poloha čárového kódu (vždy na hoře nebo ze strany).

HoloTunnel může provádět i třídění zásilek. Po sejmutí čárového kódu může obslužný program rozhodnout kam má být sejmutý předmět nasměrován.

HoloTunnel může být také doplněn o systém měření a vážení balíku tím lze odstranit opět lidský faktor při odhadování hmotnosti zásilek. Přesná váha zajistí lepší využití prostoru a nosnosti každého dopravního prostředku. A také umožňuje zjistit s vetší přesností náklady na přepravu, stanovit poplatek za přepravu, určit rozměry, váhu a místo určení.

Zajišťuje se 100% přesností sejmutí čárového kódu a stanovení rozměru a váhy různých zásilek. HoloTunnel je vybaven moderními průmyslovými laserovými snímači HoloTrak řady C od firmy Metrologic.

Kdo může použít HoloTunnel ? Velké letecké, nákladní, železniční a lodní dopravní společnosti, ale i větší pošty. Pro všechny dopravce přináší HoloTunnel řešení základního problému jak manipulovat a balit zásilky bez dotyku lidské ruky.

  

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022