A1000RE
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Dokumentace

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Aplikátor etiket s rotátorem A1000RE pro tisk a aplikaci etiket v reálném čase

Pouze pro informaci tyto aplikátory se již nevyrábí !!!

Tiskárna A4+ s aplikátorem etiket A1000RE umístěná na fixním stojanu s rotátorem pro aplikaci etiket na válcové předměty.Aplikátor etiket A1000RE od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady A2+, A4+, A3-2, A3 a A4 levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na válcové obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního rotátoru, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pneumatický aplikátor je určen pro malé i velké etikety.  Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na čelní panel tiskárny verze "P", tak  jako jiné standardní příslušenství tiskárny.
Etikety lze aplikátorem aplikovat na různě vysoké předměty. Etiketa je pneumatickým válcem (zdvih válce 220mm) s aplikační hlavou vystavena do požadované výšky a nalepena na rotující válcový předmět. Rozdíl ve výšce polepovaných předmětů může být až 70 mm. 

Jednoduché seřízení aplikátoru pomocí několika šroubů. Seřízení spočívá v nastavení podtlakové aplikační hlavy do polohy odebrání vytištěné a odlepené etikety z tiskárny. Celý cyklus odebrání a nalepení etikety může být optimalizovaný během zkušebního provozu z ovládacího panelu tiskárny.
Vysoká spolehlivost provozu. Seřiditelná rychlost vystavení válce i velikost přítlaku při nalepování etikety. Aplikátor je vhodný i pro velmi citlivé předměty na tlak, přítlak při nalepování etikety lze snížit i pod 1 kg. Díky tomu je aplikátor bezpečný i pro obsluhu i své okolí. Aby nedocházelo k zanášení podtlakových kanálků na aplikační hlavě, jsou podtlakové kanálky na konci každého aplikačního cyklu profouknuty tlakovým vzduchem.
Pro zajištění dlouhé doby životnosti mechaniky aplikátoru (více než 2 milióny aplikačních cyklů), je vedení pneumatického válce vybaveno kuličkovými ložisky. 
Pro kontrolu celého procesu polepení a synchronizaci s výrobní linkou je aplikátor vybaven PLC rozhraním. Toto rozhraní poskytuje veškeré potřebné informace o stavu tiskárny i aplikátoru a umožňuje řídit zahájení a průběh aplikace etikety na polepovaný předmět.

Video s praktickou ukázkou tiskárny A4+/P s aplikátorem etiket A1000 vybaveným přítlačnou hlavou: 


Typy aplikačních hlav pro aplikátor A1000RE:

Typ

Přítlačná hlava s rotačním odběrem

Popis funkce Při lepení vyvíjí mírný tlak na polepovaný předmět.
Během pracovního cyklu aplikátoru musí být polepovaný válcový předmět v rovnoměrném rotačním pohybu. Polepované předměty musí mít stejnou výšku.
Přítlačná hlava s rotačním odběrem s přisátou vytištěnou etiketou se vystaví až na mírný dotek s povrchem polepovaného válcového předmětu. Rotující předmět následně odebere etiketu z aplikační hlavy.
Přítlačná hlava s rotačním odběrem se vyrábí pro daný rozměr etikety podle přání zákazníka. 
Šířka etikety 25 - 116 mm
Výška etikety 25 - 140 mm
Průměr polepovaného předmětu 12 - 40 mm
Zdvih válce 220 mm
Zdvih válce pod spodní hranu tiskárny 70 mm
Tlak vzduchu 4 - 5 bar
Požadovaný tvar povrchu předmětu válcový

Výška předmětu

Proměnná  *
Pevná *

Stav předmětu při polepování

V klidu  -
V pohybu -
V rotačním pohybu *

Směr aplikace etikety na předmět

Vertikální shora *
Vertikální zdola -
Horizontální -
Přes hranu -

 

Volitelné příslušenství aplikátoru A1000

Pevný stojan

Tiskárna řady A+ s aplikátorem A1000 na pevném stojanu.Podle požadavků zákazníka může být tiskárna s aplikátorem A1000RE umístěna na jednoduchém pevném stojanu nad výrobní linkou. Přesnou pozici tiskárny na stojanu lze nastavit a zajistit pomocí dvou šroubů.

 

 

 

 

 

 

 

Variabilní stojan A1600

Tiskárna řady A+ s aplikátorem A1000 na nastavitelném stojanu A1600.Stojan A1600 umožňuje snadné nasazení tiskárny s aplikátorem etiket A1000RE na libovolné automatizované výrobní lince. 
Má  velkou stabilitu, je zhotoven z hliníkových profilů. Umožňuje snadné seřízení a přizpůsobení polohy tiskárny s aplikátorem vůči polepovanému předmětu na dané výrobní lince. Pojezdová kolečka umožňují snadné přemísťování tiskárny s aplikátorem na nové pracoviště a následné přesné nastavení do požadované polohy. Tiskárna je připevněna k montážní desce o tloušťce 10 mm.

 

 

 

 

 

 

 

Ruční/ Nožní aktivační tlačítko

Pro poloautomatický provoz aplikátoru lze dodat ruční nebo nožní aktivační tlačítko. Stiskem aktivačního tlačítka připojenému k tiskárně s aplikátorem A1000RE lze ručně zahájit cyklus vytištění a nalepení etikety na polepovaný předmět.

 

 

 

 

Optická závora 

Pro automatický provoz aplikátoru na automatické výrobní lince lze dodat optickou závoru. Předmět na výrobním pásu zahájí cyklus automatického polepení etiketou přerušením paprsku optické závory.

 

 


Stažení originálního informačního
 letáku aplikátoru A1000RE
 pro tiskárny řady A+ (anglicky)
(1900 KB .pdf)*


Stažení originálního informačního
 letáku aplikátoru A1000RE
 tiskárny řady A+ (německy)
(1900 KB .pdf)*

* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022