1100RE
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Dokumentace

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Aplikátor etiket Typu 1100RE
pro tisk a aplikaci etiket v reálném čase

Pouze pro informaci tento aplikátor se již nevyrábí !!!

Tiskárna Apollo 1S s aplikátorem etiket Typu 1100RE umístěná na stojanu s rotačním aplikačním  stojanem.Aplikátor etiket typu 1100RE od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Apollo 1S levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na válcové obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a jeho otáčení. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro malé i velké etikety. Tiskárna umožňuje založit role etiket s maximálním návinem až 200 mm. Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na čelní panel tiskárny verze "S".
Etikety lze aplikátorem aplikovat pouze na stejně vysoké předměty. Etiketa je pneumatickým válcem (zdvih válce 300mm) s aplikační hlavou vystavena do požadované výšky a přilepena. Vzdálenost polepovaného předmětu může být až 150 mm od spodní hrany tiskárny. Pokud by tato vzdálenost nestačila lze použít aplikátor s větším zdvihem pneumatického válce.

Jednoduché seřízení aplikátoru pomocí několika šroubů. Seřízení spočívá v nastavení podtlakové aplikační hlavy do polohy odebrání vytištěné a odlepené etikety z tiskárny. Celý cyklus odebrání a nalepení etikety může být optimalizovaný během zkušebního provozu ovládacími prvky umístěnými na tělese aplikátoru.
Vysoká spolehlivost provozu. Seřiditelná rychlost vystavení válce i velikost přítlaku při nalepování etikety. Aplikátor je vhodný i pro velmi citlivé předměty na tlak, přítlak při nalepování etikety lze snížit i pod 1 kg. Díky tomu je aplikátor bezpečný i pro obsluhu i své okolí. Aby nedocházelo k zanášení podtlakových kanálků na aplikační hlavě, jsou podtlakové kanálky na konci každého aplikačního cyklu profouknuty tlakovým vzduchem.
Pro zajištění dlouhé doby životnosti mechaniky aplikátoru (více než 2 milióny aplikačních cyklů), je vedení pneumatického válce vybaveno kuličkovými ložisky. 
Pro kontrolu celého procesu polepení a synchronizaci s výrobní linkou je aplikátor vybaven PLC rozhraním. Toto rozhraní poskytuje veškeré potřebné informace o stavu tiskárny i aplikátoru a umožňuje řídit zahájení a průběh aplikace etikety na polepovaný předmět.

 

 

 

Aplikátor typu 1100RE pro tiskárnu Apollo 1S:

Typ

1100RE

Přítlačná hlava s rotačním odběrem

Popis funkce Při lepení vyvíjí mírný tlak na polepovaný předmět.
Během pracovního cyklu aplikátoru musí být polepovaný válcový předmět v rovnoměrném rotačním pohybu. Polepované předměty musí mít stejnou výšku.
Přítlačná hlava s rotačním odběrem s přisátou vytištěnou etiketou se vystaví až na mírný dotek s povrchem polepovaného válcového předmětu. Rotující předmět následně odebere etiketu z aplikační hlavy.
Přítlačná hlava s rotačním odběrem se vyrábí pro daný rozměr etikety podle přání zákazníka. 
Šířka etikety 12 - 112 mm
Výška etikety 5 - 80 mm
Zdvih válce 100 - 300 mm
Tlak vzduchu 5 - 6 bar
Požadovaný tvar povrchu předmětu válcový

Výška předmětu

Proměnná -
Pevná *

Stav předmětu při polepování

V klidu  -
V pohybu -
V rotačním pohybu *

Směr aplikace etikety na předmět

Vertikální shora *
Vertikální zdola -
Horizontální -
Přes hranu -

 

Volitelné příslušenství aplikátoru

Ruční/ Nožní aktivační tlačítko

Pro poloautomatický provoz aplikátoru lze dodat ruční nebo nožní aktivační tlačítko. Stiskem aktivačního tlačítka připojenému k tiskárně s aplikátorem typu 1100RE lze ručně zahájit cyklus vytištění a nalepení etikety na polepovaný předmět.

 

 

 

 

Optická závora 

Pro automatický provoz aplikátoru na automatické výrobní lince lze dodat optickou závoru. Předmět na výrobním pásu zahájí cyklus automatického polepení etiketou přerušením paprsku optické závory.

 

 


Stažení originálního informačního
 letáku aplikátoru typu 1100RE
pro tiskárnu Apollo 1S (anglicky)
(1400 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022