Apollo
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Apollo
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Termotransferové tiskárny řady Apollo

Apollo 1-3Pouze pro informaci tato řada tiskáren se již nevyrábí !!! 
Je nahrazena novou typovou řadou A3.

Firma cab GmbH se stala předním výrobcem tiskáren čárového kódu v Evropě a dále úspěšně pracuje na rozvoji nových výrobků. Řada Apollo  nabízí kompletní program tiskáren využívajících vynikající technologii pro všechny druhy aplikací tisku etiket a automatické identifikace.

Apollo A8Termo a termotransfer tiskárny Apollo 1, 2, 3 a nejnovější Apollo A8 se řadí mezi inteligentní tiskárny etiket. Všechny typy tiskáren Apollo mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows přes jednoduchý ovladač tiskárny (obdobně jako tiskárny řady Gemini) případně z vyššího operačního systému jako je např. SAP R/3.

Jednotlivé typy tiskáren vycházejí ze základního typu a liší se rozlišením tiskové hlavy (203/ 300 dpi), maximální rychlostí tisku (85 až 200 mm/s), šířkou tisku (104 až 216 mm), rozměry a  vybavením přídavnými zařízeními. Verze tiskárny Apollo 1 nabízí navíc i šetřič barvící pásky. 

Kompaktní a masivní konstrukce tiskáren řady Apollo je vhodná pro výrobní a průmyslové podniky, ale i do kanceláře.

Mechanika Apollo A8
Možnosti tisku písma u tiskárny Apollo
Vynikající kvalita termo a termotransfer tiskáren Apollo umožňuje tisknout všechny typy písma, čárových kódů a grafiky s přesným umístěním v nejvyšší kvalitě tisku. Apollo je ideální řešení i pro tisk nejsložitějších etiket. Můžete začít s tiskárnou se základním vybavením.

 

Přídavná zařízení mohou být dodána později dle požadavků

Interní navíječMechanika Apollo 3M s intrením navíječem

navíječ MTiskárny Apollo 3M mohou být jednoduše doplněny o interní navíječ M. Umožní navinout část založitelného návinu etiket nebo navíjení podkladového materiálu v režimu odlepování etiket.

 

 

Řezačka

Apollo A8 s řezačkouApolo s řezačkouTiskárny Apollo mohou být jednoduše doplněny o výkonnou řezačku etiket. Pás etiket nebo souvislý materiál může být potom řezán po jedné etiketě nebo na konci tiskové dávky.

 

 

 

Externí navíječ

Apollo A8 s externím navíječemApollo s externím navíječemKe všem typům tiskáren může být jednoduše doplněn i externí navíječ etiket. Umožní navinout celý založitelný návin do tiskárny Apollo max. 200 mm.

 

 

 

 

Aplikátor etiket

Apollo 1 s aplikátorem etiketApollo 1S přichází v kombinaci s automatickým aplikátorem etiket. Tiskne a lepí etikety na výrobky nebo balíky.

 

 

 

 

Význačné vlastnosti

Rychlost tisku - Apollo 1 a 2 (200 mm/s při 300dpi)
                      - Apollo 3 a A8 (125 mm/s při 203dpi)
Dvojnásobná šířka tisku u verze Apolo A8 (216 mm)
Procesor Motorola 32-bitů a RAM 2Mb (Apollo 1-3) zkracuje dobu přípravy tisku na minimum.
Dvouřádkový LCD displej informuje obsluhu v nastaveném jazyce o stavu tiskárny před i během tisku.
Paralelní i sériové rozhraní
Se zasunutou paměťovou kartou PCMCIA a připojenou klávesnicí umožňuje plně autonomní provoz bez PC.
Plná podpora pro písma Windows a východoevropské znakové sady.

 

Vstup dat z klávesnice nebo snímače čárového kódu.

Apolo s klávasnicí a snímačem čárového kóduPro zadávání vstupních dat do tiskárny není počítač nezbytný ! Stačí pouze připojit externí standardní  klávesnici PC přes klávesnicový adaptér nebo snímač čárového kódu k sériovému rozhraní tiskárny (tiskárna typu Apollo A8 má klávesový adaptér ve standardní výbavě). Pak můžete jen snímat čárové kódy nebo zadávat data z klávesnice. Zadávaná data se zobrazují na dvouřádkovém LCD displeji. Pro uchování formátů etiket lze s výhodou využít paměťové karty PCMCIA.

 

PC paměťová karta (PCMCIA)

Paměťová karta PCMCIAS paměťovou kartou PCMCIA  (od 512 KB do 16 MB) lze provozovat tiskárnu zcela autonomně bez PC. Formáty etiket jsou nahrány z počítače PC do karty a můžou být vyvolány kdykoliv pomocí klávesnice na tiskárně.

 

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady Apollo 


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Apollo (anglicky)
(351 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022