A5104/ A5106
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Dokumentace

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Mechanický aplikátor etiket Typu A5104/ A5106 pro tisk a aplikaci etiket v reálném čase

Pouze pro informaci tyto aplikátory se již nevyrábí !!!

Mechanický aplikátor etiket Typu A5104Tiskárna A4+ s mechanickým aplikátorem etiket Typu A5104Mechanický aplikátor etiket typu A5104/ A5106  od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady A4+, a A4/ A6+, a A6  levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na obaly i výrobky.  Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a rovnoměrný pohyb předmětu. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Mechanický aplikátor je určen pro střední i velké etikety. Jednoduchá instalace - mechanický aplikátor se jednoduše uchytí na spodní část tiskárny verze "P", tak jako jiné standardní příslušenství tiskárny.
Etikety lze aplikátorem aplikovat pouze na stejně vysoké předměty. Etiketa je na odlepovací hraně mechanického aplikátoru odlepena z podkladového materiálu a pomocí přítlačného aplikačního válečku přilepena na pohybující se předmět.

Jednoduché seřízení aplikátoru pomocí několika šroubů. Seřízení spočívá v nastavení správné polohy odlepení etikety. 

Pro kontrolu celého procesu polepení a synchronizaci s výrobní linkou je tiskárna vybavena PLC rozhraním. Toto rozhraní poskytuje veškeré potřebné informace o stavu tiskárny i aplikátoru a umožňuje řídit zahájení a průběh aplikace etikety na polepovaný předmět.

Mechanický aplikátor typu A5104/ A5106 pro tiskárny A4+:

Typ

A5104

A5106

Přítlačný s aplikačním válečkem

Popis funkce Při lepení vyvíjí mírný tlak na polepovaný předmět.
Během pracovního cyklu aplikátoru musí být polepovaný předmět v rovnoměrném pohybu. Polepované předměty musí mít stejnou výšku.
Etiketa je po vytištění částečně odlepena z podkladového materiálu pod aplikačním válečkem. Následně je pohybujícím se předmětem odebrána z mechanického aplikátoru. Řádné přilepení zajišťuje aplikační váleček. 
Šířka etikety 25 - 116 mm 50 - 176 mm
Výška etikety 25 - 200 mm
Vzdálenost mezi spodní hranou tiskárny a polepovaným předmětem 90 mm
Požadovaný tvar povrchu předmětu plochý

Výška předmětu

Proměnná -
Pevná *

Stav předmětu při polepování

V klidu  -
V pohybu *
V rotačním pohybu -

Směr aplikace etikety na předmět

Vertikální shora *
Vertikální zdola -
Horizontální -
Přes hranu -

 

Volitelné příslušenství aplikátoru

Pevný stojan

Tiskárna řady A+ s aplikátorem A1000 na pevném stojanu.Podle požadavků zákazníka může být tiskárna s aplikátorem A5104/ A5106 umístěna na jednoduchém pevném stojanu nad výrobní linkou. Přesnou pozici tiskárny na stojanu lze nastavit a zajistit pomocí dvou šroubů.

 

 

 

 

 

 

 

Variabilní stojan A1600

Tiskárna řady A+ s aplikátorem A1000 na nastavitelném stojanu A1600.Stojan A1600 umožňuje snadné nasazení tiskárny s aplikátorem etiket A5104/ A5106 na libovolné automatizované výrobní lince. Má  velkou stabilitu, je zhotoven z hliníkových profilů. Umožňuje snadné seřízení a přizpůsobení polohy tiskárny s aplikátorem vůči polepovanému předmětu na dané výrobní lince. Pojezdová kolečka umožňují snadné přemísťování tiskárny s aplikátorem na nové pracoviště a následné přesné nastavení do požadované polohy. Tiskárna je připevněna k montážní desce o tloušťce 10 mm.

 

 

 

 

 

 

 

Ruční/ Nožní aktivační tlačítko

Pro poloautomatický provoz aplikátoru lze dodat ruční nebo nožní aktivační tlačítko. Stiskem aktivačního tlačítka připojenému k tiskárně s aplikátorem typu A5104/ A5106 lze ručně zahájit cyklus vytištění a nalepení etikety na polepovaný předmět.

 

 

 

 

Optická závora 

Pro automatický provoz aplikátoru na automatické výrobní lince lze dodat optickou závoru. Předmět na výrobním pásu zahájí cyklus automatického polepení etiketou přerušením paprsku optické závory.

 

 

 


Stažení originálního informačního
 letáku aplikátoru A5104/ A5106
 pro tiskárny řady A+ (anglicky)
(1900 KB .pdf)*


Stažení originálního informačního
 letáku aplikátoru A5104/ A5106
 tiskárny řady A+ (německy)
(1900 KB .pdf)*

* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022