Calypso
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Calypso
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Populární řada tiskáren Calypso

CalypsoPouze pro informaci tato řada tiskáren se již nevyrábí !!!

Firma cab dodává populární řadu tiskáren od firmy Datamax pod obchodním označením Calypso.

Termo a termotransfer tiskárny řady Calypso se v současné době dodávají ve dvou základních provedeních lišících se hlavně v rychlosti tisku, rozsahu paměti RAM, ve vybavení interním navíječem a senzorem odlepovače etiket.

Mechanika CalypsoTiskárny mají robustní mechaniku, která je vhodná jak do kanceláře tak i do výrobních a průmyslových podniků.

Všechny typy tiskáren Calypso mohou být ovládány z počítače PC přes sériovou linku RS232 nebo u typu Calypso XL přes paralelní port ze specielního programu pro tisk etiket (např. Easylabel) nebo přes jednoduchý ovladač tiskárny pro OS Windows z libovolného textově orientovaného programu pro Windows..

Tiskárny mají zabudovány následující typy písem: 10 alfanumerických fontů, OCR-A a OCR-B výška 0,89 až 16 mm a vektorový font Agfa Compugrafik Triumviráte Bold ve velikosti 10 bodů (lze nastavit 8 - 48 bodů). Další typy písem lze nahrát z počítače nebo zasunout do tiskárny specielní paměťový modul s písmy.
Standardně jsou písma v kódové stránce 850. Na objednávku lze dodat EPROM pro Calypso s kódováním Latin 2 nebo Kameničtí.

Přídavná zařízení mohou být dodána později dle požadavků

Řezačka

ŘezačkaTiskárny řady Calypso mohou být jednoduše doplněny o výkonnou řezačku etiket. Pás etiket nebo souvislý materiál může být potom řezán po jedné etiketě nebo na konci tiskové dávky.

 

 

Externí navíječ

Calypso s navíječem Ke všem typům tiskáren může být jednoduše doplněn i externí navíječ etiket. Umožní navinout celý založitelný návin do tiskárny Calypso max. 203 mm.

 

Paměťové moduly

Paměťové moduly pro CalypsoDo tiskáren lze zasunout specielní externí paměťové moduly 512 Kb RAM nebo 256 Kb Flash EEPROM (nemaže se při vypnutí tiskárny). Do paměťového modulu lze potom ukládat formáty etiket, obrázky, fonty atd.

 

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady Calypso 

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022