Hermes 5
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Hermes 5
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Termotransferové tiskárny řady Hermes 5
 pro plně automatickou aplikaci etiket na výrobky

Hermes 5FPouze pro informaci tato řada tiskáren se již nevyrábí !!!

Termo a termotransfer tiskárny řady Hermes 5 se řadí mezi inteligentní tiskárny etiket. Všechny typy tiskáren Hermes 5 mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows přes jednoduchý ovladač tiskárny (obdobně jako tiskárny řady Gemini) případně z vyššího operačního systému jako je např. SAP R/3.

Hermes 5RJednotlivé typy tiskáren vycházejí ze základního typu a liší se orientací mechaniky tiskárny (Hermes 5F - levá/ Hermes 5R - pravá). Rozlišení tiskové hlavy 300dpi, maximální rychlost tisku 200mm/s, šířka tisku 108mm, maximální návin role etiket 300 mm. Standardně všechny provedení nabízí šetřič barvící pásky a umožňují připojit senzory docházející barvící pásky a etiket. Tiskárna může být dále navíc vybavena signalizačním světlem, které upozorní obsluhu na chybový stav tiskárny na dálku.   

Kompaktní a masivní konstrukce tiskáren řady Hermes 5 je určena pro výrobní linky v průmyslových podnicích. Tiskárny mohou pracovat v libovolné pracovní poloze. Orientaci ovládacího panelu tiskárny lze podle pracovní polohy tiskárny upravit, tak aby zobrazovaný text byl správně orientován.

Řada tiskáren Hermes 5 je kompatibilní s řadou Apollo. Používají kompatibilní programovací jazyk "J-Skript". Programovací návod ke stažení zde.

Hermes 5F s aplikátorem etiketTiskárny jsou určeny pro provoz v režimu odlepování etiket. S připojeným automatickým aplikátorem etiket zajišťují automatickou aplikaci etiket na výrobky na výrobní lince. Tiskárny jsou proto vybaveny specielním řídícím rozhraním pro připojení aplikátorů od firmy Cab i jiných výrobců aplikátorů. Rozhraní zajišťuje plnou synchronizaci a kontrolu tisku v návaznosti na výrobní linku.

Možnosti tisku písma u tiskárny Hermes Vynikající kvalita termo a termotransfer tiskáren řady Hermes 5 umožňuje tisknout všechny typy písma, čárových kódů a grafiky s přesným umístěním v nejvyšší kvalitě tisku. Hermes 5 je ideální řešení i pro tisk nejsložitějších etiket.

 

 

 

Význačné vlastnosti

Tiskárny mohou pracovat v libovolné pracovní poloze (tělo tiskárny musí být umístěno svisle, ale může být pootočeno o 90°, 180° a 270°).
Rychlost tisku - Hermes 5 (200 mm/s při 300dpi)
Procesor Motorola 32-bitů a RAM 2Mb zkracuje dobu přípravy tisku na minimum.
Dvouřádkový LCD displej informuje obsluhu v nastaveném jazyce o stavu tiskárny před i během tisku.
Paralelní i sériové rozhraní
Tiskárna se zasunutou paměťovou kartou PCMCIA a připojenou klávesnicí umožňuje plně autonomní provoz bez PC.
Plná podpora pro písma Windows a východoevropské znakové sady.

 

Vstup dat z klávesnice nebo snímače čárového kódu.

Pro zadávání vstupních dat do tiskárny není počítač nezbytný ! Stačí pouze připojit externí standardní  klávesnici PC přes klávesnicový adaptér nebo snímač čárového kódu k sériovému rozhraní tiskárny. Pak můžete jen snímat čárové kódy nebo zadávat data z klávesnice. Zadávaná data se zobrazují na dvouřádkovém LCD displeji. Pro uchování formátů etiket lze s výhodou využít paměťové karty PCMCIA.

 

PC paměťová karta (PCMCIA)

Paměťová karta PCMCIAS paměťovou kartou PCMCIA  (od 2 MB do 4 MB) lze provozovat tiskárnu zcela autonomně bez PC. Formáty etiket jsou nahrány z počítače PC do karty a můžou být vyvolány kdykoliv pomocí klávesnice na tiskárně.

 

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady Hermes 5 


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Hermes 5 (anglicky)
(141 KB .pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Hermes 5 (německy)
(140 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022