Gemini
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Gemini
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Gemini je hospodárná tiskárna štítků od firmy cab,
specielně navržená pro použití ve Windows.

Gemini TGemini 2MPouze pro informaci tato řada tiskáren se již nevyrábí !!!

Můžete ihned začít pracovat - až dosud bylo nutné zakoupit nákladný speciální tiskový program. Moderní řada termo a termotransfer tiskáren Gemini byla firmou cab vyvinuta pro aplikace v operačním systému Windows™. Umožní Vám navrhnout a tisknout etikety velmi jednoduchým způsobem z libovolného programu typu textový editor pro Windows™ stejně snadno jako psaní dopisu ! Všechny tiskové funkce jsou ovládány a kontrolovány z Windows™ - není nutný speciální tiskový program. Výkonný ovladač tiskárny eliminuje každé prodlení. Váš příkaz k tisku bude splněn okamžitě ve vynikající kvalitě.

Řada tiskáren Gemini nachází uplatnění všude tam, kde je potřeba rychle a levně vyrobit různé etikety ve velmi dobré kvalitě. Například tisk adres, cenovek, výrobních štítků atd. je možný přímo z osobního počítače na psacím stole.

Význačné vlastnosti:

Rychlý přenos dat
První štítek vytisknutý z počítače za sekundu
Nyní také Windows NT kompatibilní
Včetně všech obvykle používaných čárových kódů
Jednoduchá obsluha

Mechanika Gemini TKompaktní a masivní konstrukce tiskáren řady Gemini je stejně vhodná pro kancelář i výrobní a průmyslové podniky. Tiskárny Gemini jsou dodávány ve dvou modifikacích lišících se velikostí, rychlostí tisku a možností založit větší průměr role etiket. Základní typ tiskárny Gemini T je dodáván s odtrhovací hranou pro odtržení pásu etiket po ukončení tisku. Větší provedení tiskárny Gemini 2M může být vybaveno interním navíječem.

Přídavná zařízení mohou být dodána později dle požadavků

Mechanika Gemini 2M s interním navíječemInterní navíječ

Navíječ MTiskárny Gemini 2M mohou být jednoduše doplněny o interní navíječ M. Umožní navinout část založitelného návinu etiket nebo navíjení podkladového materiálu v režimu odlepování etiket.

 Řezačka

Gemini 2M s řezačkouTiskárny Gemini 2M mohou být jednoduše doplněny o výkonnou řezačku etiket. Pás etiket nebo souvislý materiál může být potom řezán po jedné etiketě nebo na konci tiskové dávky.

 

 

Externí navíječ

Gemini 2M s externím navíječemKe všem typům tiskáren může být jednoduše doplněn i externí navíječ etiket.


Tiskárna Gemini vytiskne každý štítek v jedné sekundě - text, grafika nebo čárový kód. Tento tiskový výkon může být docílen pouze u tiskárny vybavené paralelním rozhraním. Tím je tiskárna Gemini mezi ostatními tiskárnami čárového kódu jedinečná a nikde jinde nezískáte svůj první štítek snadněji, rychleji a levněji.

 

Kontrolní panel a ovladač tiskárny pro Windows

Všechny tiskárny řady Gemini jsou dodávány s kontrolním panelem a ovladačem pro operační systém Windows (podporované verze Windows 3.1, 3.11, 95, 98,ME a NT 4.0/ 2000/XP).

Kontrolní panel

Kontrolní panel a ovladač se velmi jednoduše nainstaluje do Vašeho počítače. Program kontrolní panel zajišťuje základní ovládání tiskárny.

 Ovladač tiskárny Gemini

Tisk se provádí standardním způsobem z textového editoru jako na běžnou např. laserovou tiskárnu. Součástí ovladače jsou i všechny běžně používané fonty čárového kódu. Vybrané fonty čárového kódu v ovladači  jsou standardně dostupné z Vašeho oblíbeného textového editoru. Potom vytvoření čárového kódu je stejně složité jako napsání slova a vybrání fontu odpovídajícího požadovanému čárovému kódu.

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady Gemini 


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Gemini (anglicky)
(365 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022