1400H
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Dokumentace

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Pneumatický aplikátor etiket Typu 1400H pro tisk a aplikaci etiket v reálném čase

Pouze pro informaci tento aplikátor se již nevyrábí !!!

Tiskárna Hermes 5 s aplikátorem etiket Typu 1400Aplikátor etiket typu 1400H od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes A4, Hermes A5, Hermes 4 a Hermes 5  řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na ploché i válcové povrchy obalů a výrobků. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a jeho otáčení nebo rovnoměrný pohyb. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro střední a velké etikety.  Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Etikety lze aplikátorem aplikovat pouze na stejně vysoké předměty. Etiketa je pneumatickým válcem (zdvih válce 220mm) s aplikační hlavou vystavena do požadované výšky a přilepena. Vzdálenost polepovaného předmětu může být až 165 mm od spodní hrany tiskárny. Pokud by tato vzdálenost nestačila lze použít aplikátor s větším zdvihem pneumatického válce.

Jednoduché seřízení aplikátoru pomocí několika šroubů. Seřízení spočívá v nastavení podtlakové aplikační hlavy do polohy odebrání vytištěné a odlepené etikety z tiskárny. Celý cyklus odebrání a nalepení etikety může být optimalizovaný během zkušebního provozu ovládacími prvky umístěnými na tělese aplikátoru.
Vysoká spolehlivost provozu. Seřiditelná rychlost vystavení válce i velikost přítlaku při nalepování etikety. Aplikátor je vhodný i pro velmi citlivé předměty na tlak, přítlak při nalepování etikety lze snížit i pod 1 kg. Díky tomu je aplikátor bezpečný i pro obsluhu i své okolí. Aby nedocházelo k zanášení podtlakových kanálků na aplikační hlavě, jsou podtlakové kanálky na konci každého aplikačního cyklu profouknuty tlakovým vzduchem.
Pro zajištění dlouhé doby životnosti mechaniky aplikátoru (více než 2 milióny aplikačních cyklů), je vedení pneumatického válce vybaveno kuličkovými ložisky. 
Pro kontrolu celého procesu polepení a synchronizaci s výrobní linkou je aplikátor vybaven PLC rozhraním. Toto rozhraní poskytuje veškeré potřebné informace o stavu tiskárny i aplikátoru a umožňuje řídit zahájení a průběh aplikace etikety na polepovaný předmět.

 

Aplikátor typu 1400H pro tiskárnu Hermes:

Typ

1400H

Přítlačná hlava s rotačním odběrem

Popis funkce Při lepení vyvíjí mírný tlak na polepovaný předmět.
Během pracovního cyklu aplikátoru musí být polepovaný plochý předmět v rovnoměrném pohybu nebo válcový předmět v rovnoměrném rotačním pohybu. Polepované předměty mohou mít různou výšku.
Přítlačná hlava s rotačním odběrem s přisátou vytištěnou etiketou se vystaví až na mírný dotek s povrchem polepovaného plochého nebo válcového předmětu. Pohybující se předmět následně odebere etiketu z aplikační hlavy.
Přítlačná hlava s rotačním odběrem se vyrábí pro daný rozměr etikety podle přání zákazníka. 
Šířka etikety 50 - 116 mm
Výška etikety 100 - 250 mm
Zdvih válce 100 - 400 mm
Počet nalepených etiket 35 etiket za minutu
Tlak vzduchu 5 - 6 bar
Požadovaný tvar povrchu předmětu plochý/ válcový
Orientace mechaniky tiskárny levá (F) i pravá (R)

Výška předmětu

Proměnná *
Pevná *

Stav předmětu při polepování

V klidu  -
V pohybu *
V rotačním pohybu *

Směr aplikace etikety na předmět

Vertikální shora *
Vertikální zdola *
Horizontální *
Přes hranu -

 

Volitelné příslušenství aplikátoru

Ruční/ Nožní aktivační tlačítko

Pro poloautomatický provoz aplikátoru lze dodat ruční nebo nožní aktivační tlačítko. Stiskem aktivačního tlačítka připojenému k tiskárně s aplikátorem typu 1400H lze ručně zahájit cyklus vytištění a nalepení etikety na polepovaný předmět.

 

 

 

 

Optická závora 

Pro automatický provoz aplikátoru na automatické výrobní lince lze dodat optickou závoru. Předmět na výrobním pásu zahájí cyklus automatického polepení etiketou přerušením paprsku optické závory.

 

 

 


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Hermes A (anglicky)
(1680 KB .pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Hermes A (německy)
(1676 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022