CP1660
Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CP1660
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Kapesní ruční bezdrátový CCD snímač čárového kódu CipherLab 1660 BlueTooth

Snímač CP 1660 BlueToothKapesní bezdrátový CCD snímač čárového kódu CP1660 je prvním kapesním snímačem od firmy CipherLab, který používá bezdrátovou technologii Bluetooth. Rozměry má menší než mobilní telefon. Zabudované bezdrátové Bluetooth rozhraní umožňuje přímé navázání spojení s počítačem typu PDA, notepad PC a s jinými zařízeními vybavenými rozhraním Bluetooth. Snímač je nově volitelně dodáván i s Bluetooth komunikační jednotkou CP3610, která umožňuje jednoduché připojení k počítači přes standardní rozhraní USB.Komunikační jednotka CP3610 se standardním USB rozhraním. 

Snímač je napájen ze dnou baterií typu AAA, které umožňují až 30 hodin provozu. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od připojeného zařízení. Pokud je snímač mimo pracovní zónu základní jednotky umožňuje ukládat nasnímaná data do interní paměti 256Kb, po navázání spojení se základní jednotkou jsou data okamžitě odvysílána.

Ochranné pouzdro pro snímač CP1660.CP1660 je cenově dostupný, komfortní a umožňuje snadno realizovat bezdrátové snímání čárových kódů. Aktivační tlačítko umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Snímání velkých nebo těžkých předmětů může být provedeno rychle a jednoduše. CP1660 umožňuje snímání těžkých předmětů bez nutnosti zbytečného přemisťování. Určeno pro supermarkety, hypermarkety, velkoobchody, maloobchody a pro lehká skladiště a výrobu. 

Všechny možnosti a funkce potřebné pro pokročilé snímání čárových kódů jsou ve snímači CP1660 implementovány. Snímač CipherLab 1660H v provedení pro zdravotnická zařízení se zvýšenou antibaktriální ochranou od firmy Microban. Kompaktní provedení, extrémně nízká spotřeba energie a velmi dobré provozní parametry řadí snímač CP1660 na čelní místo mezi obdobnými typy bezdrátových snímačů od jiných výrobců. Snímač splňuje nejen všechny současné požadavky, ale bude vyhovovat nejvyšším požadavkům ještě po velmi dlouhou dobu. 

Jednoduché nastavení všech parametrů snímače pomocí programu ScanMaster přes sériové Komunikační jednotka CP3610H se standardním USB rozhraním v provedení pro zdravotnická zařízení se zvýšenou antibaktriální ochranou od firmy Microban. rozhraní snímače.

Snímač je vhodný pro širokou škálu uživatelských aplikací včetně zdravotnických. Pod označením CP1660H je možno dodat i v provedení pro zdravotnická zařízení s krytem odolávajícím pravidelnému desinfikování lihem a se zvýšenou antibakteriální ochranou od firmy Microban.  

Video s praktickou ukázkou použití snímače CP1660H v provedení pro zdravotnictví:

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth třídy 3 (snímač může být připojen např. k PDA počítači přes standardní rozhraní BlueTooth)
Pracovní zóna v okruhu do 10 m od připojeného zařízení Bluetooth
Rozhraní BlueTooth verze 2.0 podporuje profil SPP (emulace sériové linky RS232) a HID (klávesová emulace)
Volitelně lze dodat i s Bluetooth komunikační jednotkou CP3610 umožňující jednoduché připojení k počítači přes standardní rozhraní USB
Hloubka snímacího pole CCD snímače je 3,5 až 38 cm
Extrémně nízká spotřeba energie
Napájení dvě baterie typu AAA, doba provozu až 30 hodin 
Nastavení snímače pomocí nastavovacího manuálu s čárovými kódy
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem dle požadavků uživatele
Součástí dodávky je program pro uživatelské nastavení snímače ScanMaster

 Technická specifikace bezdrátového CCD snímače CP1660


Stažení originálního
informačního letáku
snímače CP1660
BlueTooth (262 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022