CP1661
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CP1661
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Kapesní ruční bezdrátový CCD snímač čárového kódu CipherLab 1661 BlueTooth

Snímač CP 1661 BlueToothKapesní bezdrátový CCD snímač čárového kódu CP1661 od firmy CipherLab, který používá bezdrátovou technologii Bluetooth a oproti snímači CP1660 má navíc napájení z akumulátorové baterie a rozšířenou paměť na 512 Kb. Rozměry má Komunikační jednotka CP3610 se standardním USB rozhraním. menší než mobilní telefon. Zabudované bezdrátové Bluetooth rozhraní umožňuje přímé navázání spojení s počítačem typu PDA, notepad PC a s jinými zařízeními vybavenými rozhraním Bluetooth. Snímač je nově volitelně dodáván i s Bluetooth komunikační jednotkou CP3610, která umožňuje jednoduché připojení k počítači přes standardní rozhraní USB. 

Snímač je napájen z akumulátoru Li-ion, který umožňuje až 40 hodin provozu. Nabíjení akumulátoru je zajištěno přes USB rozhraní snímače nebo přes externí nabíječ akumulátoru, který lze volitelně dodat ke snímači. Přes rozhraní USB snímače lze také přenášet nasnímaná data do připojeného PC. 

Externí nabíječ akumulátoru Li-ion pro snímač CP1661.Pracovní zóna bezdrátového snímače je v okruhu do 10 m od základní jednotky nebo připojeného zařízení. Pokud je snímač mimo pracovní zónu základní jednotky umožňuje ukládat nasnímaná data do interní paměti 512 Kb, po navázání spojení se základní jednotkou jsou data okamžitě odvysílána.

CP1661 je cenově dostupný, komfortní a umožňuje snadno realizovat bezdrátové snímání čárových kódů. Aktivační tlačítko Ochranné pouzdro pro snímač CP1661. umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Snímání velkých nebo těžkých předmětů může být provedeno rychle a jednoduše. CP1661 umožňuje snímání těžkých předmětů bez nutnosti zbytečného přemisťování. Určeno pro supermarkety, hypermarkety, velkoobchody, maloobchody a pro lehká skladiště a výrobu. 

Všechny možnosti a funkce potřebné pro pokročilé snímání čárových kódů jsou ve snímači CP1661 implementovány. Kompaktní Snímač CipherLab 1661H v provedení pro zdravotnická zařízení se zvýšenou antibaktriální ochranou od firmy Microban. provedení, extrémně nízká spotřeba energie a velmi dobré provozní parametry řadí snímač CP1661 na čelní místo mezi obdobnými typy bezdrátových snímačů od jiných výrobců. Snímač splňuje nejen všechny současné požadavky, ale bude vyhovovat nejvyšším požadavkům ještě po velmi dlouhou dobu. 

Jednoduché nastavení všech parametrů snímače pomocí programu ScanMaster přes sériové Komunikační jednotka CP3610H se standardním USB rozhraním v provedení pro zdravotnická zařízení se zvýšenou antibaktriální ochranou od firmy Microban. rozhraní snímače. 

Snímač je vhodný pro širokou škálu uživatelských aplikací včetně zdravotnických. Pod označením CP1661H je možno dodat i v provedení pro zdravotnická zařízení s krytem odolávajícím pravidelnému desinfikování lihem a se zvýšenou antibakteriální ochranou od firmy Microban.  

Video s praktickou ukázkou použití snímače CP1661H v provedení pro zdravotnictví:

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth třídy 3 (snímač může být připojen např. k PDA počítači přes standardní rozhraní BlueTooth)
Pracovní zóna v okruhu do 10 m od připojeného zařízení Bluetooth
Rozhraní BlueTooth verze 2.0 podporuje profil SPP (emulace sériové linky RS232) a HID (klávesová emulace)
Volitelně lze dodat i s Bluetooth komunikační jednotkou CP3610 umožňující jednoduché připojení k počítači přes standardní rozhraní USB
Hloubka snímacího pole CCD snímače je 3,5 až 38 cm
Extrémně nízká spotřeba energie
Napájení - Li-ion akumulátor 850mAh, umožňuje více než 40 hodin práce se snímačem
Nastavení snímače pomocí nastavovacího manuálu s čárovými kódy
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem dle požadavků uživatele
Součástí dodávky je program pro uživatelské nastavení snímače ScanMaster

 Technická specifikace bezdrátového CCD snímače CP1661


Stažení originálního
informačního letáku
snímače CP1661
BlueTooth (262 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022