CPT-8770
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-8770
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický terminál pro sběr dat CPT-8770

Pouze pro informaci tato řada terminálů se již nevyrábí !!!

CPT8770 24 klávesBezdrátový průmyslový terminál CPT-8770 od firmy CipherLab svojí ergonomickou konstrukcí umožňuje pohodlně pracovat i v náročném pracovním prostředí. Terminál má robustní konstrukci odolávající pádům i z 1,5m a je schopen práce i v extrémních teplotách. Kryt terminálu je vyroben s krytím IP64 zaručujícím spolehlivý provoz terminálu ve všech provozních podmínkách. CPT8770 44 klávesTerminál je vybaven slotem pro přídavnou externí paměť pro data až 8Gb typu MicroSD nebo MicroSDHC. 

Terminál využívá obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 350 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi). Terminály  komunikují se standardním komerčním Access Pointem dle standardu IEEE-802.11b/g. Terminál navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2).

Terminál je dodáván s více typy snímačů čárového kódu:

standardní CCD - Linear imager snímač pro 1D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy

Long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s větší hloubkou snímacího pole

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy

Terminál je možno volitelně vybavit i HF RFID snímačem (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS. Terminál má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové a optické signalizace i vibrační signalizaci.

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo terminálu namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Terminál je dodáván s klávesnicí ve dvou provedeních: 

24 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

44 kláves - kompletní alfanumerická klávesnice  

Terminál je vybaven odolnou klávesnicí a podsvětleným grafickým LCD displejem (160*160 bodů, 19x26 malých znaků nebo 9 x 20 velkých znaků), CPT8770 vybavený pistolovou rukojetí který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Napájení zajišťuje akumulátor Li-ion, doba provozu terminálu cca 66 hodin s aktivním WiFi přenosem dat. Data jsou zálohována lithiovou záložní baterií. Dále pro usnadnění práce může být volitelně doplněn i o pistolovou rukojeť se spouští pro jednoduché ovládání snímače čárového kódu.Komunikační jednotka / nabíječ

Terminál CPT-8770 s integrovaným snímačem čárového kódu, snímačem polohy GPS, i HF RFID snímačem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží.  Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť prostřednictvím mobilního telefonu vybaveného GPRS rozhraním přes BlueTooth připojení terminálu.

K terminálu CPT-8770 je k dispozici bohatý soubor vývojových nástrojů včetně programovacích jazyků CipherLab Power Suite BLAZE C Compiler a BASIC Compiler a dále standardně dodávaný program CipherLab Power Suite FORGE - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows. Program Generátor uživatelských aplikací umožňuje jednoduše vytvořit většinu uživatelských aplikací pro práci s terminálem. Dále program STREAM Wireless Studio - Bezdrátová verze Generátoru uživatelských aplikací. A program MIRROR Terminal Emulator - Program pro emulaci standardních typů znakových terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250.

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (RS232, USB)
Komunikační kabel RS232/ USB
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Přídavná paměť až 8 Gb MicroSD nebo MicroSDHC
Automobilový nabíječ
Kožené pouzdro pro uchycení terminálu na opasek.
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: CipherLab Power Suite BLAZE C Compiler a BASIC Compiler a dále standardně dodávaný program CipherLab Power Suite FORGE - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows, STREAM Wireless Studio - Generátor bezdrátových uživatelských aplikací,  MIRROR Terminal Emulator - Emulátor standardních znakových terminálů.

Kabel pro nabíjení terminálu v automobiluCPT8700 v ochranném pouzdru s řemínkem pro zavěšení terminálu přes rameno nebo na krk.Kožené pouzdro pro uchycení terminálu na opasek.

Význačné vlastnosti

Napájení - Lithium-ion akumulátor 3,7V/ 4000 mAh umožňuje více než 66 hodin práce s terminálem s aktivním WiFi přenosem dat
Dosah bezdrátové komunikace až 350 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi) ve volném prostoru
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - Blue Tooth třídy 2) ve volném prostoru
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
9 řádkový LCD grafický displej 160 x 160 bodů (podsvětlený)
snímač čárového kódu laserový, Long range laserový, 2D Imager nebo CCD (Linear imager) 
volitelně lze vybavit snímačem polohy GPS a snímačem HF RFID
paměť 8 Mb pro program a 4 Mb/ 12 Mb/ 20Mb SRAM pro data
slot pro přídavnou paměť MicroSD nebo MicroSDHC až 8 Gb pro data 
podporovaná rozhraní na terminálu RS232/ USB a bezdrátové rozhraní IEEE-802.11b/g, Wi-Fi a BlueTooth třídy 2 (profil SPP, DUN, HID)
CipherLab Power Suite FORGE - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows
STREAM Wireless Studio - Generátor bezdrátových uživatelských aplikací
MIRROR Terminal Emulator - Emulátor standardních znakových terminálů

 Technická specifikace terminálu CPT-8770 


Stažení originálního
informačního letáku
Terminálu CPT-8770 (757 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022