CPT-9300
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-9300
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Malý logistický mobilní počítač do ruky CPT-9300 pro sběr dat s OS Windows CE 6.0 Professional R2

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

CPT9300 29 klávesMalý mobilní počítač do ruky pod označením CPT-9300 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows CE pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí. 

CPT9300 43 klávesCPT-9300 má barevný podsvětlený displej TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows CE 6.0 Professional R2. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Marvell PXA310 @ 624 MHz s 256 Mb SDRAM a 512 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové a optické signalizace i vibrační signalizaci.

Počítač je dodáván s klávesnicí ve dvou provedeních: 

29 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

43 kláves - kompletní alfanumerická klávesnice  

Přenosný počítač CPT-9300 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). 

CPT-9300 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu SD/ MMC/ SDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Komunikační jednotka.Počítač CPT-9300 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač CPT-9300 s integrovaným snímačem čárového kódu a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť BlueTooth nebo mobilní síť prostřednictvím mobilního telefonu vybaveného GPRS/ EDGE rozhraním přes BlueTooth připojení počítače.

K počítači CPT-9300 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou CipherLab C++/.NET DLL, 9300SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration Utility, Backup Utility, Application Manager, FORGE Application Generator, STREAM Wireless Studio, MIRROR Browser a Terminál Emulation, Naturtech CETerm Browser a Emulator a SOTI MobiControl V7. Standardně dodávaný program CipherLab Power Suite FORGE Application Generator umožňuje jednoduchou tvorbu uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows. Počítač podporuje i emulaci standardních znakových terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (RS232, USB, 10/100Mb/s Ethernet)
Komunikační kabel RS232/ USB
Kabel pro nabíjení počítače v automobilu
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: CipherLab Power Suite FORGE Application Generator - Generátor uživatelských aplikací, emulace terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250, standardní vývojové nástroje pro mobilní zařízení CipherLab C++/.NET DLL, 9300SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008, Reader Configuration Utility, Backup Utility, Application Manager, FORGE Application Generator, STREAM Wireless Studio, MIRROR Browser a Terminál Emulation, Naturtech CETerm Browser a Emulator a SOTI MobiControl V7

Ochranné pouzdroKabel pro nabíjení počítače v automobiluExterní nabíječ akumulátorů

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Marvell PXA310 @ 624 MHz
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 2700 mAh umožňuje více než 12 hodin práce s terminálem.
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu
paměť 512 Mb Flash ROM pro program a 256 Mb SDRAM pro data
zásuvka pro karty SD/ MMC/ SDHC o kapacitě až 32 Gb

Technická specifikace malého přenosného počítače CPT-9300


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače CPT-9300 (2 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022