CPT-9200
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-9200
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový malý průmyslový logistický počítač do ruky CPT-9200 pro sběr dat s OS Windows Embedded Handheld 6.5

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Počítač do ruky CPT-9200Bezdrátový malý průmyslový počítač do ruky pod označením CPT-9200 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem  Windows Embedded Handheld 6.5 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí.

CPT-9200 má barevný podsvětlený displej TFT 2.8" QVGA (240 x 320) s OS Windows Embedded Handheld, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Qualcomm 7225-1, 528 MHz s 512 Mb Flash a 256 Mb DDR SDRAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD snímač pro 1D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit digitálním fotoaparátem CMOS 3Mpx s LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ AGPS/ XTRA. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač je dodáván pouze s klávesnicí v provedení 23 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu). 

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo počítače namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Přenosný počítač CPT-9200 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n (certifikace Cisco CCX v4) a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

CPT-9200 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač CPT-9200 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač CPT-9200 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ AGPS/ XTRA snímačem polohy, digitálním fotoaparátem, HF RFID snímačem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G.

K počítači CPT-9200 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou CipherLab C++/.NET, SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je App-Lock, Camera Application, Mobile Network Wizard, Mobile Ghost, Button Assigment, GPS Manager, Reader Configuration Utility, Signature Capture, TimeSync, Terminal Emulation, CipherLab SmartShell, CipherLab MIRROR Browser, Kalipso Mobile Application Generátor, Naturtech CETerm, SOTI MobiControl, Wavelink Emulators a Avalanche.

Volitelné příslušenství

USB/ RS232 Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB/ RS232 Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
Nabíječ do automobilu
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Vývojové prostředí: CipherLab C++/.NET, SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je App-Lock, Camera Application, Mobile Network Wizard, Mobile Ghost, Button Assigment, GPS Manager, Reader Configuration Utility, Signature Capture, TimeSync, Terminal Emulation, CipherLab SmartShell, CipherLab MIRROR Browser, Kalipso Mobile Application Generátor, Naturtech CETerm, SOTI MobiControl, Wavelink Emulators a Avalanche.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječNabíječ do automobiluVicenásobný nabíječ akumulátorů

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Qualcomm 7225-1, 528 MHz
Snímač polohy GPS/ AGPS/ XTRA
Digitální fotoaparát CMOS 3 Mpx  s LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 3300 mAh umožňuje více než 12 hodin práce
Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 256 Mb DDR SDRAM pro data a 512 Mb Flash pro program
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace průmyslového přenosného počítače CPT-9200


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač CPT-9200 (1500 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022