CPT-9680
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-9680
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Lehký bezdrátový průmyslový logistický počítač do ruky CPT-9680 pro sběr dat s OS Windows CE 6.0 Professional R2

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

CPT9680 - 29 klávesLehký bezdrátový průmyslový počítač do ruky pod označením CPT-9680 od firmy CipherLab doplňuje řadu průmyslových CPT9680 - 43 kláves počítačů do ruky CPT-9480 o ještě lépe vybavený typ pro náročné aplikace postavené na operačním systému Microsoft Windows CE.

CPT-9680 má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) nebo VGA (480 x 640 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows CE 6.0 Professional R2. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem XScale PXA270, 520 MHz se 128 Mb SDRAM a 1 Gb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD snímač pro 1D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit digitálním fotoaparátem CMOS 2Mpx s LED bleskem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo počítače namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Počítač s ručním UHF RFID snímačem/ zapisovačem tágů CP1861 BlueTooth

Přenosný počítač CPT-9680 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Podporuje telefonování prostřednictvím internetové sítě protokolem VoIP. 

Počítač s pistolovou rukojetíCPT-9680 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Fotografování s počítačemPočítač CPT-9680 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici nebo na pistolové rukojeti. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač CPT-9680 s integrovaným snímačem čárového kódu, HF RFID snímačem, GPS snímačem polohy, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží.  Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE.

K počítači CPT-9680 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou CipherLab C++/.NET DLL, 9600SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration Utility, Backup Utility, Application Manager, FORGE Batch Application Generator, STREAM Wireless Studio, MIRROR Browser a Terminál Emulation, Naturtech CETerm Browser a Terminal Emulator a SOTI MobiControl. Standardně dodávaný program CipherLab Power Suite FORGE Batch Application Generator umožňuje jednoduchou tvorbu uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows. Počítač podporuje i emulaci standardních znakových terminálů VT100/ 102/ 220/ ANSI a IBM5250. 

Mobilní prodej zboží/ Přeprava zásilek

Video s praktickou ukázkou použití počítače CPT-9680

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (USB, RS232, 10/100Mb/s Ethernet)
Kabel pro nabíjení počítače v automobilu
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: CipherLab C++/.NET DLL, 9600SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration Utility, Backup Utility, Application Manager, FORGE Batch Application Generator, STREAM Wireless Studio, MIRROR Browser a Terminál Emulation, Naturtech CETerm Browser a Terminal Emulator a SOTI MobiControl.

Komunikační jednotka/ NabíječKabel pro nabíjení počítače v automobiluAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječKožené pouzdro pro uchycení terminálu na opasek.Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

GSM/ GPRS/ EDGE mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU XScale PXA270, 520 MHz
Snímač polohy GPS
Digitální fotoaparát CMOS 2 Mpx s LED bleskem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 2700 mAh umožňuje více než 10 hodin práce nebo GSM hovoru s terminálem.
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) / VGA (480 x 640 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu
paměť 1 Gb Flash ROM pro program a 128 Mb SDRAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace lehkého průmyslového přenosného počítače CPT-9680


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač CPT-9680 (800 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022