RS-30
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace RS-30
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky RS-30 pro sběr dat s OS Android 4.4

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Počítač do ruky RS 30Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-30 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 4.4 pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, ale i zdravotní aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP54.

RS-30 má barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" qHD (540 x 960 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 4.4. V malém odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Cortex 1.3 GHz Quad Core s 8 Gb Flash a 1 Gb RAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD - Linear imager snímač pro 1D čárové kódy

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ A-GPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo počítače namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Počítač do ruky RS 30 v provedení pro zdravotnická zařízení.Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. 

Přenosný počítač RS-30 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g/n a Wi-Fi). komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.8G. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

Počítač do ruky RS 30RS-30 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu, telefonu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. Počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač RS-30 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna zobrazená tlačítka na displeji jsou snadno ovladatelná dotykem prstu. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce v téměř všech prostředích. Odolává pádům z 1,2 m na beton bez ochranného pouzdra nebo z 1,5 m na beton při použití ochranného pouzdra a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem ovládacího tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač RS-30 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ A-GPS snímačem polohy, HF RFID snímačem, NFC snímačem, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží, ale i zdravotní aplikace. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.8G.

K počítači RS-30 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou CipherLab API pro Android. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration Utility, App-Lock, Programmable Keys, Kalipso Application Generator, SOTI MobiControl, Zello, MAPS.ME.

Video s přehledem význačných vlastností počítače do ruky RS-30:

Volitelné příslušenství

USB Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: CipherLab API pro Android. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration Utility, App-Lock, Programmable Keys, Kalipso Application Generator, SOTI MobiControl, Zello, MAPS.ME.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječOchranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g/n a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.8G mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
Bezdrátová komunikace technologií NFC
CPU Cortex 1.3 GHz Quad Core
OS Android 4.4
Snímač polohy GPS/ A-GPS
Snímač HF RFID
Digitální fotoaparát CMOS 8 Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 2500 mAh umožňuje více než 10 hodin práce nebo hovoru s počítačem.
Krytí IP54 - spolehlivá práce v téměř ve všech prostředích
Barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" qHD (540 x 960 bodů), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 8 Gb Flash pro program a 1 Gb RAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace malého dotykového mobilního počítače RS-30


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač RS-30 (834 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022