RS-50
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace RS-50
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky RS-50 pro sběr dat s OS Android 6.0

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Počítač do ruky RS 50Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-50 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0 pro náročné aplikace. Svým provedením je přímo předurčen pro obchodní i skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65/ IP67.

Počítač do ruky RS 50 - možnosti OS AndroidRS-50 má barevný dotykový displej Capacitive LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora (holého, mokrého a i chráněného rukavicí) nebo i pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Cortex A53 až 2.0 GHz Octa-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. 

Počítač je dodáván se snímačem čárového kódu typu 2D Imager pro 1D i 2D čárové kódy. 

Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Dále lze volitelně s počítačem používat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. 

Přenosný počítač RS-50 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac dvoupásmový a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním vysokorychlostním bezdrátovým rozhraním pro přenos dat GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

Počítač RS-50 s pistolovou rukojetíRS-50 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu, telefonu a počítače do ruky. Počítač je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. Počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač RS-50 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna zobrazená tlačítka na displeji jsou snadno ovladatelná dotykem prstu. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP65/ IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem ovládacího tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač RS-50 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS snímačem polohy, HF RFID snímačem, NFC snímačem, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo vysokorychlostní mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE.

K počítači RS-50 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Android 6.0 SDK, reader API, SAM API, HTML 5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Button Assignment, MDS, Software Trigger Key, Xamarin Binding, CipherLab TE, App-Lock, HTML5 (Browser a API), SOTI MobiControl, Kalipso.

Video s přehledem význačných vlastností počítače do ruky RS-50:

Volitelné příslušenství

USB/ Ethernet Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Vícenásobný nabíječ počítačů s volitelným rozhraním Ethernet 
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Vývojové prostředí: Android 6.0 SDK, reader API, SAM API, HTML 5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Button Assignment, MDS, Software Trigger Key, Xamarin Binding, CipherLab TE, App-Lock, HTML5 (Browser a API), SOTI MobiControl, Kalipso.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječVícenásobný nabíječ akumulátorů.

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac dvoupásmový a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE vysokorychlostní mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
Bezdrátová komunikace technologií NFC
CPU Cortex A53 2.0 GHz Octa-Core
OS Android 6.0
Snímač polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS
Snímač HF RFID
Digitální fotoaparát CMOS 8 Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 3,8V 4000 mAh umožňuje více než 12 hodin práce nebo hovoru s počítačem.
nebo Li-Ion akumulátor se zvýšenou kapacitou 3,8V/ 5300mAh umožňuje více než 16 hodin práce
nebo hovoru s počítačem.
Krytí IP65/ IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný dotykový displej Capacitive LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora (holého, mokrého a i chráněného rukavicí) nebo i pomocí dotyku pera
snímač 1D/ 2D čárového kódu 
paměť 16 Gb Flash pro program a 2 Gb RAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace malého dotykového mobilního počítače RS-50


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač RS-50 (1014 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 15 února 2023