Dolphin 6100
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. Dolphin 6100
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Malý bezdrátový logistický mobilní počítač do ruky Dolphin 6100 pro sběr dat s OS Windows CE 5.0

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Dolphin 6100Malý bezdrátový mobilní lehký počítač do ruky pod označením Dolphin 6100 od firmy Honeywell v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows CE 5.0 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí. 

Dolphin 6100 má barevný podsvětlený displej TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows CE 5.0. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Marvell XScale PXA300 @ 624 MHz s 128 Mb RAM a 128 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je standardně dodáván se snímačem čárového kódu 2D Imager 5300SR s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 5.0 a laserovým zaměřovačem pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením. 

Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu zvukovou i optickou signalizaci. Počítač je dodáván s numerickou klávesnicí s 28 klávesami (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu).

Přenosný počítač Dolphin 6100 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). 

Dolphin 6100 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu Micro SD. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Komunikační jednotka.Počítač Dolphin 6100 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,2 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Dolphin 6100 s integrovaným snímačem čárového kódu a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi.

K počítači Dolphin 6100 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Honeywell SDK pro Windows CE 5.0, Honeywell Powertools a Demos a aplikace třetích stran jako SOTI MobiControl (vzdálená správa počítače), Naurtech CETerm (emulátor standardních znakových terminálů TNVT, 3270, 5250) a ITScriptNet. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (RS232, USB, 10/100Mb/s Ethernet)
Komunikační kabel USB
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi) ve volném prostoru
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Marvell XScale PXA300 @ 624 MHz
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 3,7V/ 2200 mAh umožňuje více než 8 hodin práce s počítačem 
nebo Li-Ion akumulátor se zvýšenou kapacitou 3,7V/ 3300mAh umožňuje více než 12 hodin práce s počítačem.
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
zásuvka pro karty Micro SD o kapacitě až 4 Gb

Technická specifikace malého přenosného počítače Dolphin 6100


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Dolphin 6100 (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022