Dolphin 6000
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. Dolphin 6000
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový logistický mobilní počítač do ruky Dolphin 6000 Scanphone pro sběr dat s OS Windows Mobile 6.5 Professional

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Dolphin 6000 Scanphone - Odkaz na 3D galerii počítačeMobilní bezdrátový počítač do ruky pod označením Dolphin 6000 Scanphone od firmy Honeywell v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních telefonů vybavených operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí. 

Dolphin 6000 má barevný podsvětlený displej TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem MTK MT6516 ARM9 416 MHz s 256 Mb RAM a 512 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván se standardním laserovým snímačem pro 1D čárové kódy a s numerickou klávesnicí (29 kláves - písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu). 

Počítač je možno volitelně vybavit barevným digitálním fotoaparátem CMOS 3Mpx s autofokusem a LED bleskem, který může se speciálním programem sloužit i jako 2D snímač čárového kódu. Dále snímačem polohy GPS (AGPS). Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu zvukovou, optickou i vibrační signalizaci. 

Přenosný počítač Dolphin 6000 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE pro standardní hlasovou i datovou komunikaci. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2).

Dolphin 6000 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu Micro SD/ Micro SDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač v komunikační/ nabíjecí jednotce.Počítač Dolphin 6000 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 0,9 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Dolphin 6000 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS (AGPS) snímačem polohy, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo GSM/ GPRS/ EDGE.

K počítači Dolphin 6000 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Honeywell SDK pro Windows Mobile 6.5 Profesional a Visual Studio 2008, Honeywell Power Tools a Demos, Microsoft SDK a ITScriptNet pro rychlý vývoj aplikací.

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním RS232/ USB
Komunikační a nabíjecí kabel RS232/ USB
Automobilový nabíječ
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek
Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE mobilní hlasová i datová bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU MTK MT6516 ARM9 416 MHz
Digitální fotoaparát CMOS 3 Mpx s autofokusem a LED bleskem
Snímač polohy GPS (AGPS)
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 3,7V umožňuje více než 8 hodin práce s počítačem nebo 6 hodin telefonního hovoru 
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 2.8" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
zásuvka pro externí paměťovou kartu Micro SD/ MicroSDHC o kapacitě až 32Gb

Technická specifikace malého přenosného počítače Dolphin 6000


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Dolphin 6000 (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022