SP5700
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace SP5700
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Lehký průmyslový logistický počítač do ruky SP5700 OptimusPDA pro sběr dat s OS Windows CE 5.0

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

SP5701 OptimusPDALehký programovatelný počítač do ruky SP5700 OptimusPDA v průmyslovém provedení od firmy Honeywell jejíž součástí se stala původní firma Metrologic umožňuje pracovat i v náročném pracovním prostředí s operačním systémem Microsoft Windows CE 5.0. Počítač má robustní konstrukci odolávající pádům i z 1,5m a je schopen práce i v náročných prostředích. Kryt počítače je vyroben s krytím IP54 zaručujícím spolehlivý provoz počítače ve většině provozních podmínkách. Svým provedením je předurčen pro náročné skladové aplikace.

SP5700 OptimusPDA má barevný podsvětlený displej TFT 3.5", který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows CE 5.0. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Intel XScale PXA270, 520 MHz se 128 Mb SDRAM a 128 Mb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit digitálním fotoaparátem 2Mpx, a GPS snímačem. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. 

Přenosný počítač SP5700 OptimusPDA v závislosti na vybavení může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač může být volitelně vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi). Počítač potom komunikuje standardním komerčním Access Pointem dle standardu IEEE-802.11b/g. Dále může být volitelně vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS. Navíc může volitelně umožňovat obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). 

SP5700 OptimusPDA v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a umožňuje použití karet MiniSD card nebo R-UIM card. Počítač je použitelný v mnoha uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač SP5700 OptimusPDA je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na boku počítače. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač SP5700 OptimusPDA s integrovaným snímačem čárového kódu a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť BlueTooth nebo mobilní síť prostřednictvím mobilního telefonu vybaveného GSM/ GPRS rozhraním přes BlueTooth připojení počítače.

K počítači SP5700 OptimusPDA je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení Microsoft SDK pro Windows CE / Metrologic SDK.

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s rozhraním (USB, RS232)
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Vícenásobný nabíječ
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ
Záložní akumulátor

Nabíječ/ komunikační jednotkaVícenásobný nabíječAutomobilová komunikační jednotka/ nabíječRukojeť ve tvaru pistolové spouště

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - Blue Tooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Intel XScale PXA270, 520 MHz
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 2000 mAh umožňuje více než 3 - 72 hodin práce s terminálem v závislosti na aplikaci.
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 128 Mb Flash ROM pro program a 128 Mb SDRAM pro data
zásuvka pro karty Mini SD card nebo R-UIM card

Technická specifikace lehkého průmyslového počítače SP5700 OptimusPDA


Stažení originálního
informačního letáku
počítače SP5700
OptimusPDA (390 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022