Dolphin 99EX
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. Dolphin 99EX
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický mobilní počítač do ruky Dolphin 99EX pro sběr dat s OS Windows Embedded Handheld 6.5

Dolphin 99EX - 55 kláves - Odkaz na 3D galerii počítačeMobilní bezdrátový průmyslový počítač do ruky ideální jako mobilní digitální podnikový asistent pod označením Dolphin 99EX od firmy Honeywell v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 pro náročné aplikace. Svým velmi odolným provedením s krytím IP67 je přímo předurčen pro náročné obchodní, skladové a průmyslové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí. 

Dolphin 99EX má barevný podsvětlený displej TFT 3.7" VGA (480 x 640 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Texas Instruments OMAP3715 1.0 GHz s 256 Mb RAM a 1 Gb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

2D Imager N5603HD snímač s červeným zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 6.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

2D Imager N5603SR snímač s červeným zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 6.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

2D Imager N5603ER snímač s červeným zaměřovačem  s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 6.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

2D Imager N5600HD snímač se zeleným zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 6.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

2D Imager N5600SR snímač se zeleným zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 6.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

2D Imager N5600ER snímač se zeleným zaměřovačem  s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 6.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

Počítač je možno volitelně vybavit digitálním fotoaparátem CMOS 3.1Mpx s autofokusem a LED bleskem a snímačem polohy GPS (AGPS). Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu zvukovou, optickou i vibrační signalizaci. 

Počítač je dodáván s klávesnicí ve třech provedeních: 

34 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu)

43 kláves - zjednodušená alfanumerická klávesnice 

55 kláves - kompletní alfanumerická klávesnice

Přenosný počítač Dolphin 99EX může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost aDolphin 99EXhc - 55 kláves v provedení pro zdravotnická zařízení - Odkaz na 3D galerii počítačež 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.9G pro standardní hlasovou i datovou komunikaci. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). 

Dolphin 99EX v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu Micro SD/ Micro SDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Komunikační jednotka.Počítač Dolphin 99EX je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má velmi robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro extrémní zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Dolphin 99EX s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS (AGPS) snímačem polohy, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.9G.

K počítači Dolphin 99EX je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Honeywell SDK pro Windows Embedded Handheld 6.5, Honeywell Powertools a Demos a Remote MasterMind pro centrální vzdálenou správu aplikací v počítačích. 

Počítač je vhodný pro širokou škálu uživatelských aplikací včetně zdravotnických. Je možno dodat i v provedení pro zdravotnická zařízení s krytem odolávajícím pravidelnému desinfikování chemickými látkami.  

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním USB/ RS232/ Ethernet 
Komunikační a nabíjecí kabel USB/ RS232
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ USB/ RS232
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek
Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.9G mobilní hlasová i datová bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Texas Instruments OMAP3715 1.0 GHz
Digitální fotoaparát CMOS 3.1 Mpx s autofokusem a LED bleskem
Snímač polohy GPS (AGPS)
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 3,7V 3060 mAh umožňuje více než 8 hodin práce s počítačem
nebo Li-Ion akumulátor se zvýšenou kapacitou 3,7V/ 5000mAh umožňuje více než 14,75 hodiny práce s počítačem.
Krytí IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.7" VGA (480 x 640 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
zásuvka pro externí paměťovou kartu Micro SD/ MicroSDHC

Technická specifikace malého přenosného počítače Dolphin 99EX


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Dolphin 99EX (1 MB .pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Dolphin 99EXhc (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022