Medea
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Medea
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický dotykový mobilní počítač do ruky Nordic ID Medea pro sběr dat s OS Windows Embedded Compact 7

Nordic ID Medea Barcode/ UHF RFID s interní anténouBezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením Nordic ID Medea od firmy Nordic ID v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Microsoft Windows Compact 7 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je Nordic ID Medea UHF RFID s adaptivním Cross Dipolem One-series a pistolovou rukojetí přímo předurčen pro průmyslové obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP54

Nordic ID Medea má barevný dotykový displej 4.3" WVGA (480 x 800 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Embedded Compact 7. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem ARM Cortex-A8 1GHz s 512 Mb RAM a 4 Gb Flash paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit UHF RFID snímačem  (868 MHz) a snímačem polohy GPS/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou alfanumerickou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má podle provedení 7 nebo 6 programovatelných kláves. 

Přenosný počítač Nordic ID Medea může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou  komunikací  pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2).

Nordic ID Medea v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s Nordic ID Medea UHF RFID Cross Dipolem vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač Nordic ID Medea je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rKomunikační jednotka/ Nabíječukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná.  Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m nebo 1,2 m na beton (podle konkrétního vybavení) a je schopen pracovat při teplotách -20° - 55° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Nordic ID Medea s integrovaným snímačem čárového kódu, UHF RFID snímačem, snímačem polohy GPS/ AGPS a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G.

K počítači Nordic ID Medea je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Visual Studio 2008, .NET Compact Framework 2.0 a 3.5, Nordic ID SDK, MHL API wraper for .NET, OpenNETCF - SmartDevice Framework a aplikace třetích stran jako Naturtech CETerm (emulátor standardních znakových terminálů) a Naturtech SAP browser. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (USB, 10/100Mb/s Ethernet), 
Záložní akumulátor

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU ARM Cortex-A8 1GHz
Snímač UHF RFID s interní anténou nebo s externí anténou UHF RFID Cross Dipole nebo s externí anténou UHF RFID adaptivní Cross Dipole
Snímač polohy GPS/ AGPS
Napájení - Li-Ion akumulátor 7,4V/ 3500 mAh umožňuje více než 10 hodin práce s počítačem nebo 7,4V/ 7000 mAh umožňuje více než 16 hodin práce s počítačem (podle provedení)
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný 4.3" WVGA (480 x 800 bodů) grafický dotykový displej, podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora

Technická specifikace přenosného počítače Nordic ID Medea


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Nordic ID Medea (558 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022