Merlin
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace Merlin
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický mobilní počítač do ruky Nordic ID Merlin pro sběr dat s OS Windows Embedded CE 6.0

Nordic ID MerlinBezdrátový mobilní počítač do ruky pod označením Nordic ID Merlin od firmy Nordic ID v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows CE 6.0 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro průmyslové obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP54

Nordic ID Merlin HF/UHF RFID s interní anténouNordic ID Merlin má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Embedded CE 6.0. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem ARM11 532 MHz s 256 Mb RAM a 288 Mb Flash ROM paměti z toho je 256 Mb využitelných pro uživatelské aplikace. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je možno volitelně vybavit HF RFID  (13,56 MHz) nebo UHF RFID snímačem  (868 MHz) a snímačem polohy GPS/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač je dodáván s numerickou klávesnicí s 29 klávesami (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu).

Přenosný počítač Nordic ID Merlin může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou Komunikační jednotka. komunikací  pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2).

Nordic ID Merlin HF RFID BladeNordic ID Merlin v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu Micro SD. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač Nordic ID je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Nordic ID Merlin UHF RFID Cross Dipole Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,6 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 55° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Nordic ID s integrovaným snímačem čárového kódu, HF/ UHF RFID snímačem, snímačem polohy GPS/ AGPS a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G.

K počítači Nordic ID Merlin je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Visual Studio 2005 a 2008, .NET Compact Framework 2.0 a 3.5, Nordic ID SDK, MHL API wraper for .NET, OpenCF .NET, Nordic ID Thin Client a aplikace třetích stran jako Naturtech CETerm (emulátor standardních znakových terminálů TNVT, 3270, 5250) a Naturtech SAP browser. 

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (USB, 10/100Mb/s Ethernet)
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ s USB rozhraním
Adapter pro nabíjení počítače v automobilu
Nabíječ pro čtyři počítače
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště včetně přídavného akumulátoru
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU ARM11 532 MHz
Snímač HF/ s interní anténou nebo s externí anténou (HF RFID Blade nebo UHF RFID Cross Dipole)
Snímač polohy GPS/ AGPS
Napájení - Li-Ion akumulátor 7,4V/ 2600 mAh umožňuje více než 30 hodin práce s počítačem.
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace přenosného počítače Nordic ID Merlin


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Nordic ID Merlin (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022