MIC2
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Externí víceprotokolový dekodér MIC2 pro bezdekodérové snímače

MIC2MIC je víceprotokolový externí dekodér pro snímače čárových kódů a magnetických štěrbin, vstupní data mohou být nasnímána připojeným snímačem nebo přijata po sériové lince RS232 a předána po zpracování do jednoho z následujících výstupních rozhraní klávesový emulátor, sériová linka RS232 nebo rozhraní TTL.

Dekodér je kompatibilní s téměř všemi typy počítačů a terminálů na trhu díky jeho velké flexibilitě. Jeho použití je velmi jednoduché a jeho velmi malé rozměry umožňují rychlou instalaci s minimálními prostorovými nároky. 

Dekodér je dodáván i v provedení se zabudovaným přijímačem RF pro použití s bezdrátovými snímači čárového kódu typu MS6130 pod označením MIC0034.

Vlastnosti

Vstup ze všech typů snímačů čárového kódu bez dekodéru (laserové a CCD snímače a štěrbinové snímače) dále ze všech zařízení s výstupním rozhraním RS232 podporovány jsou následující datové protokoly (RTS/ CTS, XON/ XOFF, ACK/ NACK) a ze všech snímačů magnetických karet (1., 2. a 3. stopa, jednoduchá i dvojitá stopa) 
Automatické rozlišení všech typů čárových kódů UPC/ EAN (s i bez doplňkového kódu) Code39 (standardní i plný ASCII), Interleaved2 z 5, Standardní 2 z 5, Matrix 2 z 5, Code128, Codabar, Code93, Plessey, Telepen, EAN128, Code11.
Programovatelné parametry - bzučák, řízení laseru, klávesový emulátor, režim velkých písmen, identifikátory čárových kódů, typ klávesnice, makra, parametry magnetických snímačů, parametry čárových kódů, nastavení sériové linky RS232, nastavení předpon/přípon, nastavení zpoždění dat, volba typu použitého terminálu, nahrazování znaků.


Stažení originálního
informačního letáku
dekodéru MIC2
(116 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader


 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022