MS4980
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS4980
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Miniaturní LED snímač 1D a 2D čárových kódů s tlačítkem MS4980 Vuquest

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

MS4980 VuquestMiniaturní LED snímač MS4980 Vuquest od firmy Honeywell jejíž součástí se stala původní firma Metrologic doplňuje řadu miniaturních snímačů o schopnost snímat všechny standardní jedno i dvourozměrné čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Ideální pro samoobslužné kiosky i pro případné skryté uchycení na desku stolu. 

Snímač je vhodný pro samoobslužné místa, jako je identifikace osob, kontrola přístupu, příjem / výdej zboží, platby účtů a automatizace výroby. Jeho vícesměrná technologie snímání jednoho nebo i více čárových kódů najednou je vhodná pro zákazníky samoobslužných automatizovaných míst.

Miniaturní ruční snímač MS4980 Vuquest má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D včetně OCR symbolů bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Ukázka použití snímače MS4980 Vuquest uchyceného skrytě pod deskou stolu..Vývoj snímače MS4980 Vuquest si kladl za cíl vytvořit nové standardy a předběhnout konkurenci za předpokladu, že uživatel získá snímač s jedinečnými vlastnostmi, zkracující dobu snímání a snímač dozná technický pokrok splňující potřeby dnešního trhu.  Díky tomu má dnes snímač MS4980 Vuquest hloubku snímacího pole v rozsahu 40 mm - 300 mm pro čárový kód s šířkou nejužšího elementu kódu 0,33 mm (13mil). Snímač je vybaven IR senzorem identifikujícím přiblížení snímače ke snímanému předmětu, který zajišťuje aktivaci zaměřovacího paprsku, vlastní sejmutí čárového kódu se v ručním režimu aktivuje stiskem tlačítka CodeGate. 

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

Tlačítko CodeGate spolupracuje s automatickou aktivací zaměřovacího paprsku. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný zaměřovacího paprsek umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny. 

 

Význačné vlastnosti:

Malé rozměry
Snímání jedno i dvojrozměrných čárových kódů 
Automatická aktivace zaměřovacího paprsku s tlačítkem
Sejmutí na první záblesk LED blesku - zvýšení rychlosti snímání.
Vícesměrné snímání čárových kódů bez nutnosti natočit čárový kód do požadované polohy.
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Lze sejmout až 7 různých čárových kódů na jeden stisk tlačítka, data jsou předána v požadovaném pořadí na výstup 
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Otevřená architektura snímače umožňuje nahrát do snímače i uživatelské aplikace 
Nastavení snímače pomocí program MetroSet nebo pomocí nastavovacího manuálu MetroSelect
Kompatibilní s ActiveX ovladačem MetrOPOS

 Technická specifikace snímače MS4980 Vuquest


Stažení originálního
informačního letáku
snímače MS4980 Vuquest
(254 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 18 listopadu 2022