PL3000
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace PL3000
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Průmyslový logistický bezdrátový počítač PC do ruky Nordic ID PL3000

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

PL3000PL3000 v komunikační a nabíjecí jednotce.Pod označením Nordic ID PL3000 je firmou Nordic ID nabízen zcela nový bezdrátový programovatelný přenosný počítač do ruky s operačním systémem Windows CE. 

Nordic ID PL3000 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu a bezdrátového terminálu. Počítač má nízkou hmotnost a umožňuje použití všech rozměrů PCMCIA karet typu II kompatibilních s PC. Počítač je použitelný v mnoha uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

PL3000 má podsvětlený barevný displej odpovídající QVGA (240x320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Windows CE. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Sharp se 64 - 128 Mb SDRAM a 32 - 64 Mb Flash paměti. 

Přenosný počítač PL3000 může pracovat samostatně nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven slotem pro jednoduché zasunutí PCMCIA karty typu II. Lze použít karty pro bezdrátové připojení počítače např. EDGE, 3G, WLAN, Bluetooth nebo GPRS. V počítači PL3000 mohou být použity všechny karty PCMCIA pro PC s libovolnou novou komunikační technologií jako je např. Bluetooth a GPS.   

Počítač PL3000 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Odolává pádům z 1,5 m a je schopen pracovat při teplotách -10° až +50° C.

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka. Počítač může být vybaven i snímačem pro snímání dvourozměrných čárových kódů. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních dat. Počítač PL3000 může být použit všude kde lze navázat spojení přes Bluetooth, WLAN, GPRS, 3G nebo EDGE síť s firemními daty nebo ho lze používat i jako paměťový dávkový terminál pro sběr dat. Počítač může být volitelně vybaven i HF RFID snímačem a zapisovačem (13,56 MHz). 

Síťové karty WLAN jsou plně kompatibilní v rámci standardu IEE802.11b/g pro komponenty počítačových sítí. Jako základní jednotka je potom využíván standardní přístupový bod Access point připojený ke standardní počítačové síťi.

 

Typické příklady použití přenosného počítače Nordic ID PL3000: 

Internetový prohlížeč - Počítač se zabudovaným Microsoft Internet Explorer a podporou všech nezbytných funkcí umožňuje vybudovat rozsáhlé webové aplikace s bezdrátovým spojení přes WLAN nebo GPRS, EDGE,3G. 
Specielní dávková uživatelská aplikace - PL3000 může s uživatelskou aplikací napsanou na míru pracovat jako dávkový terminál pro sběr dat. Velká paměť počítače umožňuje nasbírat velké množství dat bez nutnosti častého přenosu dat do PC.
Specielní síťová uživatelská aplikace - Připojení počítače k síti umožňuje rychlý vývoj nových uživatelských aplikací psaných na míru přímo pro přenosný počítač PL3000. Vytvoření síťového uživatelského programu zvládne jakýkoliv mírně zkušený programátor.
Terminálový prohlížeč -  Počítač má zabudován program Terminál. Počítače PL3000 se může pracovat jako emulátor klasického znakového terminálu.

Význačné vlastnosti

CPU Sharp LH7A400
Napájení - Li-Ion akumulátor 2200 mAh 
Krytí IP54 - spolehlivá práce ve většině prostředích
volitelně může číst a zapisovat HF RFID tagy (13,56 MHz)
TFT 3,5" barevný grafický displej QVGA 240x320 bodů (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
snímač čárového kódu laserový nebo Imager pro 1D i 2D čárové kódy 
paměť 32 - 64 Mb Flash pro program
paměť 64 - 128 Mb SDRAM pro data

 Technická specifikace přenosného počítače PL3000


Stažení originální
informační brožury
přenosného počítače
 Nordic ID PL3000
(834 Kb .pdf)*
 

* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022