PL2000
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace PL2000
Příslušenství
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Programovatelný přenosný bezdrátový logistický počítač PC do ruky PiccoLink PL2000

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

PiccoLink PL2000Pod označením PiccoLink PL2000 je firmou Nordic ID nabízen zcela nový bezdrátový programovatelný přenosný počítač do ruky s operačním systémem Windows CE. 

PiccoLink PL2000 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu a bezdrátového terminálu. Počítač má nízkou hmotnost a umožňuje použití všech rozměrů PCMCIA karet typu II kompatibilních s PC. Počítač je použitelný v mnoha uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

PL2000 má podsvětlený displej volitelně barevný odpovídající 1/4 VGA (320 x 240 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Windows CE. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven 32 bitovým procesorem Intel StrongARM se 32 Mb RAM a 32 Mb Flash paměti. 

Ovládání pomocí peraPřenosný počítač PL2000 může pracovat samostatně nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven slotem pro jednoduché zasunutí PCMCIA karety typu II. Lze použít karty pro bezdrátové připojení počítače např. GSM, WLAN nebo GPRS. V počítači PL2000 mohou být použity všechny karty PCMCIA pro PC s libovolnou novou komunikační technologií jako je např. Bluetooth a GPS.   

Počítač PL2000 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační Anténa s PCMCIA kartou signalizaci. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Odolává pádům z 1,2 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C (pro displej zobrazující odstíny šedé) nebo -10° - 50° C (pro barevný displej.

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních dat. Počítač PL2000 může být použit všude kde lze navázat spojení přes WLAN, GPRS nebo GSM síť s firemními daty nebo ho lze používat i jako paměťový dávkový terminál pro sběr dat.  

Počítač může být volitelně vybaven bezdrátovou síťovou kartou z řady  síťových produktů Cisco Aironet 350 od firmy Cisco. Síťové karty jsou plně kompatibilní v rámci standardu IEE802.11b pro komponenty počítačových sítí.
Jako základní jednotka je potom využíván standardní přístupový bod (Access point) Cisco Aironet 350 připojený ke standardní počítačové síťi.

Antena s kartou GPRS

Typické příklady použití přenosného počítače PiccoLink PL2000: 

Internetový prohlížeč - Počítač se zabudovaným Microsoft Internet Explorer verze 4.01 a podporou všech nezbytných funkcí umožňuje vybudovat rozsáhlé webové aplikace s bezdrátovým spojení přes WLAN nebo GSM/ GPRS. Celoobrazovkový režim prohlížeče umožňuje plné využití displeje počítače PL2000.
Specielní dávková uživatelská aplikace - PL2000 může s uživatelskou aplikací napsanou na míru pracovat jako dávkový terminál pro sběr dat. Velká paměť počítače umožňuje nasbírat velké množství dat bez nutnosti častého přenosu dat do PC.
Specielní síťová uživatelská aplikace - Připojení počítače k síti umožňuje rychlý vývoj nových uživatelských aplikací psaných na míru přímo pro přenosný počítač PL2000. Vytvoření síťového uživatelského programu zvládne jakýkoliv mírně zkušený programátor.
Terminálový prohlížeč -  Počítač má zabudován program Terminál. Počítače PL2000 se může pracovat jako emulátor klasického znakového terminálu.

Dodávaná provedení přenosného počítače PiccoLink PL2000:

Počítač PL2000 s laserovým snímačem čárového kódu
Počítač PL2000 bez laserového snímače čárového kódu 
Počítač PL2000 s laserovým snímačem čárového kódu a se čtečkou a zapisovačem  HF RFID (13,56 MHz)
Počítač PL2000 bez laserového snímače čárového kódu a se čtečkou a zapisovačem  HF RFID (13,56 MHz)
Počítač PL2000 s barevným displejem a s laserovým snímačem čárového kódu
Počítač PL2000 s barevným displejem a bez laserového snímače čárového kódu 
Počítač PL2000 s barevným displejem a s laserovým snímačem čárového kódu a se čtečkou a zapisovačem  HF RFID (13,56 MHz)
Počítač PL2000 s barevným displejem a bez laserového snímače čárového kódu a se čtečkou a zapisovačem  HF RFID (13,56 MHz)

 

Příslušenstí přenosného počítače PL2000

 

Technická specifikace přenosného počítače PL2000


Stažení originální
informační brožury
přenosného počítače
 PiccoLink PL2000
(2562 Kb .pdf)*
 


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022