RF601
Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace RF601
Základní jednotka
Příslušenství
Vývoj aplikací
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový logistický systém terminálů pro sběr dat - Nordic ID RF601

Nová verze bezdrátového systém sběru dat Nordic ID RF601 od firmy Nordic ID oproti stávajícímu typu systému sběru dat PiccoLink RF600 používá zcela novou konstrukci bezdrátového rozhraní systému plně kompatibilní se systémem PiccoLink RF600. Systém nově podporuje zobrazení národních znaků na terminálech, má silnější zvukovou signalizaci, odolnější konstrukci terminálů, zcela nový typ základní jednotky s možností zabudování i Ethernet adaptéru pro přímé připojení k počítačové síti a splňuje Evropské nařízení o odstranění nebezpečných látek z výrobků (RoHS). 

Systém se skládá z přenosného terminálu RF601 vybaveného značkovým snímačem čárového kódu od firmy Symbol nebo Intermec, který komunikuje s hlavním výpočetním systémem přes základní jednotku(y) BST. Ke komunikaci je použít velmi efektivní komunikační protokol. Hlavní systém může být pouze osobní počítač nebo rozsáhlý počítačový systém. Základní jednotka (nebo několik základních jednotek) může být připojena k PC přes sériové rozhraní RS232 nebo přímo k síti LAN (platí pro základní jednotku vybavenou i Ethernet adaptérem).

Aplikační program běží na hostitelském počítačovém systému. Přenosný terminál RF601 slouží jako bezdrátová klávesnice, displej a snímač čárového kódu. Tato konstrukce systému odstraňuje potřebu používat programovatelné přenosné terminály. Vývoj aplikačních programů a jejich aktualizace v jednotlivých terminálech se značně zjednodušuje a zrychluje. Co můžeme chtít více než velmi rychlou komunikaci v reálném čase !  

Bezdrátová síť používaná pro přenos dat v systému je postavena na bázi základních jednotek. Každá základní jednotka BST může pracovat na jednom ze 7 zvolitelných kanálů a může současně obsluhovat několik terminálů RF601 pracujících na zvoleném kanálu. 

Terminál RF601 je vybaven osvětleným LCD displejem s velmi kontrastním zobrazením velmi dobře čitelným i za tmy. Klávesnice terminálu je vyrobena z velmi odolné silikonové gumy. 

Terminál systému Nordic ID RF601 je navržen tak aby pohodlně padl do Vaší dlaně. Terminál má velmi robustní a odolný kryt odolávající pádům z 1,2 m. Provozní teplota terminálu RF601 je -20° až 55°C.      

Bezdrátový systém pro sběr dat Nordic ID RF601 může zpracovávat operativně firemní data a doplňovat je o nové údaje z pracovního procesu. Systém je vhodný pro aplikace ve skladech, příjmu zboží, obchodech, servisu, sledování výroby atd. Terminál RF601 může být použit v mnoha rozličných aplikacích např. pro sejmutí čárového kódu na zboží a zobrazení odpovídající ceny, dodací lhůty nebo jiné požadované informace o zboží. Při inventarizaci skladu může systém Nordic ID RF601 přímo zapisovat počet položek zboží do databáze skladového systému. 

Systém Nordic ID RF601 může evidovat rezervace zboží, vkládat objednávky i aktualizovat údaje o zákazníkovi v databázi z libovolného místa na pracovišti. A toto všechno, ale i mnohem více probíhá bezdrátově a v reálném čase. Terminál RF601 v kompaktním ergonomickém pouzdru může má zabudován snímač čárového kódu, klávesnici a displej. Terminál RF601 váží i se snímačem čárového kódu pouze cca 260g.a tak nic nebrání aby byl snímač po celý den s Vámi. 

Systém sběru dat Nordic ID RF601 je v dnešní době v provozu ve stovkách firem. Používá se mimo jiné pro sledování skladů, rezervace stolů v restauracích, objednávání v restauracích a sledování zásilek v expresních dopravních službách. Univerzální systém Nordic ID RF601 může dělat přesně to co potřebujete. Funkci celého systému definuje uživatelská aplikace napsaná na míru pro konkrétní podnikový systém dle požadavků zadavatele. Terminál RF601 pracuje jako bezdrátové koncové zařízení uživatelské aplikace dosažitelné na libovolném místě na pracovišti.  

Význačné vlastnosti systému:

Ergonomický design. Terminál je uzpůsoben pro jednoduché ovládání jednou rukou (pravou nebo levou).
V terminálu může být integrován standardní laserový snímač SE955 (hloubka snímacího pole až 30 cm), laserový snímač s velkou hloubkou snímacího pole (hloubka snímacího pole až 6 m) a nebo 2D snímač - Linear Imager (snímá 1D i 2D čárové kódy).
Kompaktní provedení a nízká hmotnost.
Systém lze provozovat bez povolení po celé Evropě. 
Vícekanálový provoz.
Terminály komunikují se základní jednotkou na vzdálenost až 700 m (ve volném prostoru), 200-400m ve vnitřních prostorech.
Vysoce kontrastní LCD displej.
Robustní konstrukce.
Volitelné napájení - 2 ks alkalických baterií rozměr AA nebo akumulátory NiMH.
Malý rozměr základní jednotky obsluhující několik terminálů.
Jednoduché začlenění systému do 32-bitových aplikací pod OS Windows pomocí komponenty PLServer využívající technologii ActiveX. (Visual Studio.NET, Visual Basic , Visual C++, Excel, Access , FoxPro, Delphi atd.)
Podrobný popis komunikačního protokolu pro vývoj aplikací pod jinými OS než Windows např. UNIX, Linux, AS400 atd.  

Technická specifikace systému:

Provozní teplota:        -20° - +50°C
Pracovní frekvence:    433,60 ... 434,20 Mhz
Počet kanálů:             7
Rychlost přenosu dat: 20 Kbit/s

Splňuje normy:            ČSN EN 300 220-3, ČSN EN 301489-3, ČSN EN 60825-1+A1:2002+A2:2001 Třída 2, ČSN EN 60950-1 a ČSN EN 300200-1 (2000)

Technická specifikace terminálu RF601                
Technická specifikace základní jednotky BST systému Nordic ID RF601
  


Stažení originální
technické specifikace
systému Nordic ID RF601
(564 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022