RF600
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Základní jednotka
Specifikace RF600
Příslušenství
Vývoj aplikací
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový logistický systém terminálů pro sběr dat - PiccoLink RF600

Pouze pro informaci tato řada terminálů se již nevyrábí !!!

Bezdrátový systém sběru dat PiccoLink RF600 od firmy Nordic ID se skládá z přenosného terminálu RF600 vybaveného značkovým snímačem čárového kódu nově od firmy Symbol, který komunikuje s hlavním systémem přes základní jednotku(y). Ke komunikaci je použít velmi efektivní komunikační protokol. Hlavní systém může být pouze osobní počítač nebo rozsáhlý počítačový systém. Základní jednotka (nebo několik základních jednotek) může být připojena k PC přes sériové rozhraní RS232 nebo k LAN přes Ethernet adapter.

Aplikační program běží na hostitelském počítačovém systému. Přenosný terminál RF600 slouží jako bezdrátová klávesnice, displej a snímač čárového kódu. Tato konstrukce systému odstraňuje potřebu používat programovatelné přenosné terminály. Vývoj aplikačních programů a jejich aktualizace v jednotlivých terminálech se značně zjednodušuje a zrychluje. Co můžeme chtít více než velmi rychlou komunikaci v reálném čase !  

Bezdrátová síť používaná pro přenos dat v systému je postavena na bázi základních jednotek. Každá základní jednotka může pracovat na jednom ze 7 zvolitelných kanálů a může současně obsluhovat několik terminálů RF600 pracujících na zvoleném kanálu. Základní jednotky mohou být připojeny k počítačové síti přes pracovní stanice sítě nebo přes síťový adapter. 

Terminál RF600 je vybaven osvětleným LCD displejem s velmi kontrastním zobrazením velmi dobře čitelným i za tmy. Klávesnice terminálu je vyrobena z velmi odolné silikonové gumy. 

Terminál systému PiccoLink RF600 je navržen tak aby pohodlně padl do Vaší dlaně. Terminál má velmi robustní a odolný kryt odolávající pádům z 1 m. Provozní teplota terminálu RF600 je -20° až 55°C.      

Bezdrátový systém pro sběr dat PiccoLink RF600 může zpracovávat operativně firemní data a doplňovat je o nové údaje z pracovního procesu. Systém je vhodný pro aplikace ve skladech, příjmu zboží, obchodech, servisu, sledování výroby atd. Terminál RF600 může být použit v mnoha rozličných aplikacích např. pro sejmutí čárového kódu nebo RFID tágu na zboží a zobrazení odpovídající ceny, dodací lhůty nebo jiné požadované informace o zboží. Při inventarizaci skladu může systém PiccoLink RF600 přímo zapisovat počet položek zboží do databáze skladového systému. 

Systém PiccoLink RF600 může evidovat rezervace zboží, vkládat objednávky i aktualizovat údaje o zákazníkovi v databázi z libovolného místa na pracovišti. A toto všechno, ale i mnohem více probíhá bezdrátově a v reálném čase. Terminál RF600 v kompaktním ergonomickém pouzdru má zabudován snímač čárového kódu, klávesnici a displej. Terminál RF600 váží i se snímačem čárového kódu pouze 257g.a tak nic nebrání aby byl snímač po celý den s Vámi. 

Systém sběru dat PiccoLink RF600 je v dnešní době v provozu ve stovkách firem. Používá se mimo jiné pro sledování skladů, rezervace stolů v restauracích, objednávání v restauracích a sledování zásilek v expresních dopravních službách. Univerzální systém PiccoLink RF600 může dělat přesně to co potřebujete. Funkci celého systému definuje uživatelská aplikace napsaná na míru pro konkrétní podnikový systém dle požadavků zadavatele. Terminál RF600 pracuje jako bezdrátové koncové zařízení uživatelské aplikace dosažitelné na libovolném místě na pracovišti.  

Význačné vlastnosti systému:

Ergonomický design. Terminál je uzpůsoben pro jednoduché ovládání jednou rukou (pravou nebo levou).
Integrován značkový laserový snímač SE923 (provedení "RF600" hloubka snímacího pole až 70 cm) nebo SE1223 (provedení "RF600LR" hloubka snímacího pole až 6 m) pro snímání všech běžných čárových kódů od firmy Symbol. Snímání na malou i velkou vzdálenost.
Kompaktní provedení a nízká hmotnost.
Systém lze provozovat bez povolení po celé Evropě. 
Vícekanálový provoz.
Terminály komunikují se základní jednotkou na vzdálenost až 700 m (ve volném prostoru).
Vysoce kontrastní LCD displej.
Robustní konstrukce.
Rozhraní RS232 pro připojení externího zařízení. 
Volitelné napájení - 2 ks alkalických baterií rozměr AA nebo akumulátory NiMH/NiCd
Velmi malý rozměr základní jednotky obsluhující několik terminálů.
Jednoduché začlenění systému do 32-bitových aplikací pod OS Windows pomocí komponenty PLServer využívající technologii ActiveX. (Visual Basic , Visual C++, Excel, Access , FoxPro, Delphi atd.)

Typická konfigurace systému PiccoLink RF600 

 

Technická specifikace systému:

Provozní teplota:        -20° - +55°C
Pracovní frekvence:    433,60 ... 434,20 Mhz
Počet kanálů:             7
Rychlost přenosu dat: 20 Kbit/s
Vyhovuje normě:        EN 300 220-1, EN 60 825-1:1994

 


Stažení originální
informační brožury
systému PiccoLink RF600
(1594 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022