CP-60
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CP-60
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický počítač do ruky CP-60 pro sběr dat s OS Windows Embedded Handheld 6.5.3 nebo Windows CE 6.0 R3

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Počítač do ruky CP 60 s numerickou klávesnicíPočítač do ruky CP 60 s alfanumerickou klávesnicíBezdrátový průmyslový počítač do ruky pod označením CP-60 od firmy CipherLab doplňuje řadu průmyslových  počítačů do ruky o ještě odolnější a lépe vybavený typ pro průmyslové aplikace postavené na operačním systému Windows Embedded Handheld 6.5.3 nebo Windows CE 6.0 R3.

CP-60 má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" VGA (480 x 640) s OS Windows Embedded Handheld nebo QVGA (240 x 320 bodů) s OS Windows CE, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3 nebo Windows CE 6.0 R3. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem OMAP 3 procesory DM3730, 1 GHz s 4 Gb Flash a 512 Mb DDR SDRAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy   

Long range laserový snímač pro 1D čárové kódy s větší hloubkou snímacího pole

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 5Mpx s LED bleskem a autofokusem a  snímačem polohy GPS/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo počítače namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Počítač je dodáván s klávesnicí ve dvou provedeních: 

30 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

47 kláves - alfanumerická klávesnice Qwerty

Přenosný počítač CP-60 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je Počítač CP-60 s pistolovou rukojetí vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.8G. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

CP-60 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač CP-60 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP65/ IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 2,4 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač CP-60 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ AGPS snímačem polohy, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.8G.

Vicenásobný nabíječ akumulátorůK počítači CP-60 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou CipherLab C++/.NET, SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je App-Lock, Backup Utility, Button Assigment, GPS Viewer, Push-to-talk, Reader Configuration Utility, Signature Capture, Terminal Emulation, CipherLab SmartShell, CipherLab MIRROR Browser, Kalipso Mobile Application Generátor, Naturtech CETerm, SOTI MobiControl, Wavelink Emulators a Avalanche.

Video s přehledem význačných vlastností počítače do ruky CP-60:

Video z testování odolnosti počítače do ruky CP-60:

Volitelné příslušenství

USB/ RS232 Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB/ RS232 Komunikační kabel
USB/ RS232 Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Pouzdro pro uchycení počítače na opasek.
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Vývojové prostředí: CipherLab C++/.NET, SDK Visual Studio 2005, Visual Studio 2008. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je App-Lock, Backup Utility, Button Assigment, GPS Viewer, Push-to-talk, Reader Configuration Utility, Signature Capture, Terminal Emulation, CipherLab SmartShell, CipherLab MIRROR Browser, Kalipso Mobile Application Generátor, Naturtech CETerm, SOTI MobiControl, Wavelink Emulators a Avalanche.

Komunikační jednotka/ NabíječCestovní komunikační jednotka/ NabíječPouzdro pro uchycení počítače na opasek.Pouzdro pro uchycení počítače s pitolovou rukojetí na opasek.

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n, Cisco CCX v4 a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.8G mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU OMAP 3 procesory DM3730, 1 GHz
Snímač polohy GPS/ AGPS
Digitální fotoaparát CMOS 5 Mpx  s LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,7V/ 3600 mAh umožňuje více než 10 hodin práce
Krytí IP65/ IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" VGA (480 x 640 bodů) nebo QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 4 Gb Flash pro program a 512 Mb DDR SDRAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace průmyslového přenosného počítače CP-60


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač CP-60 (2500 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 15 února 2023