Základní jednotka
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Specifikace základní jednotky BST systému Nordic ID RF601


Základní jednotka BST je komunikační bránou mezi ručním terminálem RF601 a hostitelským systémem s aplikačním programem. Může být připojena k sériovému rozhraní počítače PC nebo přímo k síti LAN (platí pro základní jednotku vybavenou i Ethernet adaptérem). 

Nastavení vlastností základní jednotky BST lze provést pomocí nastavovacího programu "RF6x1Config" od firmy NordicId. Lze nastavit jeden ze sedmi pracovních kanálů základní jednotky a režim práce základní jednotky včetně kódovacího klíče zadávaných dat na terminálu. Pro úspěšné navázání bezdrátového spojení se pracovní kanál základní jednotky musí shodovat s pracovním kanálem terminálu RF601 a dále musí být na obou zařízeních nastaven stejný kódovací klíč.

V základním režimu "Normal" základní jednotka komunikuje s terminály RF601 a data předává do nadřízeného počítače PC. Jako samostatná jednotka může pracovat také jako převaděč pro zvětšení plochy pokryté radiovým signálem (režim "Relay"). Dále jako koncové zařízení typu modem pro bezdrátové připojení např. sériové tiskárny (režim "Sub Station Modem"). Ve specielním režimu "Site Survey" může posloužit i pro kontrolu pokrytí pracovního prostoru radiovým signálem.  

Technická specifikace:

Rozměry:      96 x 34 x 83 mm
Napájení:      Externí zdroj 7,5Vss/ 800 mA
Rozhraní:      RS232: 19200,N,8,1 (CTS/RTS), volitelné síťové rozhraní Ethernet TPC/ IP
Konektory:    RJ11 (modulární 6-pin) pro RS232, DC-jack pro napájecí zdroj, RJ-45 (modulární 8-pin) pro Ethernet TPC/ IP

 


Stažení originální
technické specifikace
systému Nordic ID RF601
(564 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 13 října 2021