RF650
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace RF650
Příslušenství
Vývoj aplikací
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový systém terminálů pro sběr dat - Nordic ID RF650

Terminál RF650Bezdrátový systém sběru dat Nordic ID RF650 od firmy Nordic ID se skládá z přenosného terminálu RF650 vybaveného značkovým snímačem čárového kódu od firmy Symbol, který komunikuje s hlavním systémem přes základní jednotku typu Bluetooth. Ke  komunikaci je použít velmi efektivní zabezpečený standardní komunikační protokol Bluetooth třídy 1. Jako hlavní systém může být použit pouze osobní počítač nebo rozsáhlý počítačový systém. Jako základní jednotka může být použit v závislosti Základní jednotka typu USB Bluetooth adapter (Dongle) na způsobu připojení a rozsahu systému buď USB Bluetooth adapter (Dongle)  nebo Bluetooth Access server. USB Bluetooth adapter je připojen přímo k hostitelskému PC přes standardní rozhraní USB a Bluetooth Access server je připojen prostřednictvím počítačové sítě LAN. U rozsáhlejších systémů sběru dat lze použít i několik Bluetooth Access serverů pro obsloužení více terminálů na větší ploše (podpora i Bluetooth roomingu).

Základní jednotka typu USB Bluetooth adapter (Dongle) může současně obsluhovat maximálně až 7 terminálů RF650. Pro zajištění komunikace s více než jedním terminálem přes základní jednotku typu USB Bluetooth adapter (Dongle) je výrobcem k systému dodáván specielní program Port Router

Základní jednotka typu Bluetooth Access server Základní jednotka typu Bluetooth Access server od firmy BlueGiga Technoligies může v závislosti na použitém typu současně obsluhovat maximálně až 7 nebo 21 terminálů RF650

Aplikační program běží na hostitelském počítači. Přenosné terminály RF650 slouží jako bezdrátová klávesnice, displej a snímač čárového kódu. Tato konstrukce systému odstraňuje potřebu používat programovatelné přenosné terminály. Vývoj aplikačních programů a jejich aktualizace v jednotlivých terminálech se značně zjednodušuje a zrychluje. Co můžeme chtít více než velmi rychlou komunikaci v reálném čase !  

Terminál RF650 je vybaven osvětleným LCD displejem s velmi kontrastním zobrazením velmi dobře čitelným i za tmy. Klávesnice terminálu je vyrobena z velmi odolné silikonové gumy. Terminál systému Nordic ID RF650 je navržen tak aby pohodlně padl do Vaší dlaně. Terminál má velmi robustní a odolný kryt odolávající pádům z 1,2 m. Provozní teplota terminálu RF650 je -20° až 55°C.      

Bezdrátový systém pro sběr dat Nordic ID RF650 může zpracovávat operativně firemní data a doplňovat je o nové údaje z pracovního procesu. Systém je vhodný pro aplikace ve skladech, příjmu zboží, obchodech, servisu, sledování výroby atd. Terminál RF650 může být použit v mnoha rozličných aplikacích např. pro sejmutí čárového kódu na zboží a zobrazení odpovídající ceny, dodací lhůty nebo jiné požadované informace o zboží. Při inventarizaci skladu může systém Nordic ID RF650 přímo zapisovat počet položek zboží do databáze skladového systému. 

Systém Nordic ID RF650 může evidovat rezervace zboží, vkládat objednávky i aktualizovat údaje o zákazníkovi v databázi z libovolného místa na pracovišti. A toto všechno, ale i mnohem více probíhá bezdrátově a v reálném čase. Terminál RF650 v kompaktním ergonomickém pouzdru má zabudován snímač čárového kódu, klávesnici a displej. Terminál RF650 váží i se snímačem čárového kódu pouze cca 250g.a tak nic nebrání aby byl snímač po celý den s Vámi. 

Systém sběru dat Nordic ID RF650 je v dnešní době v provozu ve stovkách firem. Používá se mimo jiné pro sledování skladů, rezervace stolů v restauracích, objednávání v restauracích a sledování zásilek v expresních dopravních službách. Univerzální systém Nordic ID RF650 může dělat přesně to co potřebujete. Funkci celého systému definuje uživatelská aplikace napsaná na míru pro konkrétní podnikový systém dle požadavků zadavatele. Terminál RF650 pracuje jako bezdrátové koncové zařízení uživatelské aplikace dosažitelné na libovolném místě na pracovišti.

Význačné vlastnosti systému:

Ergonomický design. Terminál je uzpůsoben pro jednoduché ovládání jednou rukou (pravou nebo levou).
Integrován značkový laserový snímač SE923 (hloubka snímacího pole až 70 cm) pro snímání všech běžných čárových kódů od firmy Symbol. Snímání na malou i velkou vzdálenost.
Kompaktní provedení a nízká hmotnost.
Systém lze provozovat bez povolení po celé Evropě. 
Terminály komunikují se základní jednotkou na vzdálenost až 100 m (ve volném prostoru).
Jedna základní jednotka typu USB Bluetooth adapter (Dongle) může obsluhovat až 7 terminálů RF650
Jedna základní jednotka typu Bluetooth Access server může obsluhovat podle typu až 7 nebo 21 terminálů RF650 a navíc podpora Bluetooth roomingu
Vysoce kontrastní podsvětlený LCD displej.
Robustní konstrukce.
Volitelné napájení - 2 ks alkalických baterií rozměr AA nebo akumulátory NiMH
Velmi malý rozměr základní jednotky obsluhující několik terminálů.
Jednoduché začlenění systému do 32-bitových aplikací pod OS Windows pomocí komponenty PLServer využívající technologii ActiveX. (Visual Studio.NET, Visual Basic , Visual C++, Excel, Access , FoxPro, Delphi atd.)
Podrobný popis komunikačního protokolu pro vývoj aplikací pod jinými OS než Windows např. UNIX, Linux, AS400 atd.  

Dvě typické konfigurace systému Nordic ID RF650

 Konfigurace systému s USB Bluetooth adapterem (Donglem)                   Konfigurace systému s Bluetooth Access serverem

Technická specifikace systému:

Provozní teplota:          -20° - +55°C
Pracovní frekvence:      2,4 Ghz
Komunikační protokol: Bluetooth třídy 1
Rychlost přenosu dat:   1 Mbit/s
Šifrování:                      56/ 128 bit
Splňuje normy:             ČSN EN 300 328-2 a ČSN EN 301489-17,
                                    FCC, část 15B a 15C (2003), RSS-210, výnos 5 (Listopad 2001),
                                   
ČSN EN 60825-1+A1:2002+A2:2001 Třída 2 a ČSN EN 60950-1
Maximální počet terminálů na jednu základní jednotku typu Bluetooth Dongle: až 7
Maximální počet terminálů na jednu základní jednotku typu Bluetooth Access Server: až 21

 Technická specifikace terminálu RF650 


Stažení originální
informační brožury
systému Nordic ID RF650
(1535 Kb .pdf)*


Stažení originální
informační brožury
systému Nordic ID RF650
(991 Kb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022